Від громади та від закону не втечеш

Від громади та від закону не втечеш

2014-12-31 18:24:53

Від громади та від закону не втечеш

30 грудня, відбулося попереднє судове засідання за позовом головного лікаря Трускавецької міської лікарні Андрія Кульчинського до міського голови Трускавця Руслана Козира (третя сторона – Трускавецька міська рада). Справу слухає суддя Віталій Грицьків, голова Трускавецького суду.

На судове засідання прибули позивач Кульчинський Андрій Богданович, головний лікар ТМЛ, житель м. Трускавця, та представник третьої сторони (Трускавецької міської ради) Петренко Олег Васильович, начальник юридичного відділу ТМР, житель м. Дрогобича. На засідання не з`явився відповідач Козир Р.Я. Як пояснив представник третьої сторони Петренко О.В., міський голова згідно свого розпорядження перебуває у відпустці з 24 грудня 2014 р. до 9 січня 2015 р. «На момент отримання матеріалів справи його не було на території міста», – зазначив Олег Васильович.

Оскільки судовий позов подано не до Козира Р. Я. як фізичної особи, а до Козира Р.Я. як особи посадової (міського голови Трускавця), то згідно логіки та закону на суд повинна б з`явитися особа, котра виконує обов’язки міського голови Трускавця на даний час. Згідно поданого начальником юридичного відділу ТМР Олегом Петренком розпорядження міського голови від 23.12.2014 р., в.о. мера Трускавця на період відпустки Козира Р.Я. призначено Валентину Анатоліївну Бодак, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Проте Валентина Бодак на судове засідання не з`явилася.

Цікаво, що під час акції протесту, яка відбулася у понеділок, 29 грудня, під стінами трускавецького міськвиконкому і в якій за різними підрахунками взяло участь від 200 до 300 осіб, в.о. мера Трускавця Валентини Бодак теж не було ніде видно. Принаймні в момент, коли протестувальники зайшли всередину мерії, її на місці вже не було. Є інформація, котра зараз перевіряється, що під час проведення акції протесту 29 грудня Валентина Анатоліївна спішно (можливо в паніці) покинула приміщення міської ради через запасний (чорний) хід. Очевидно, боялася, що медики можуть згадати їй не тільки продаж приміщення дитячої лікарні, ситуацію з приміщенням санстанції та інші оборудки, але і трагічний випадок на вулиці Городище, під час якого її чоловік Анатолій здійснив жахливе ДТП, в результаті якого постраждав молодий трускавчанин Ярослав В. В цивілізованій державі після такого випадку посадовець моментально іде у відставку, оскільки не має жодного морального права займати посаду у владній інституції.

Оскільки на попереднє засідання у судовій справі «Головний лікар трускавецької лікарні проти міського голови Трускавця» не з`явився ні відповідач, ні його представник, то суд виніс увалу про перерву. Наступне попереднє судове засідання у цій справі пройде 12 січня 2015 р., розпочнеться воно о 11.00. Що буде до того часу з посадою головного лікаря міської лікарні – невідомо. Згідно розпорядження міського голови Трускавця від 23.12.2014 р. Андрій Кульчинський з 01.01.2015 р. вже не головний лікар і має забрати свою трудову книжку 31 грудня 2014 р. Згідно ухвали суду від 25 грудня 2014 р. щодо забезпечення позову жодних дій вчиняти не можна до закінчення слухання справи по суті та оголошення ухвали, яка буде винесена згідно чинного законодавства України.

І ще один штрих – під час сьогоднішньої (30 грудня) щотижневої апаратної наради в Трускавецькій міській раді ні словом не згадали про вчорашні події під стінами мерії. Зате і вчора, і сьогодні після наради було дуже багато розмов у кулуарах. Багато працівників мерії з надією чекають продовження пікетів, щоб позбутися завислого над собою дамоклевого меча в особі непередбачуваного та залежного від кількох інтриганів міського голови. Дивує і той факт, що апаратна нарада, яка традиційно проводиться в понеділок, цього тижня пройшла чомусь саме у вівторок. Напевно, саме страх перед трускавецькою громадою змусив владців Трускавця прийняти таке рішення – перенести нараду та втікати від пікетувальників. Бо із зали засідань, де проходять апаратні наради, запасного чорного виходу немає, щоб втікати через нього, плутаючись у спідниці…

Володимир Ключак

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар