У Дрогобичі Карітас організував дітям з Луганщини новорічно-різдвяний відпочинок

У Дрогобичі Карітас організував дітям з Луганщини новорічно-різдвяний відпочинок

2015-01-06 15:31:11

У Дрогобичі Карітас організував дітям з Луганщини новорічно-різдвяний відпочинок

БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ» прийняв на новорічно-різдвяний відпочинок 16 дітей віком від 4 до 16 років та 8 їх опікунів з с.Кримське Луганської області.

За словами директора «Карітасу» о. Ігоря Козанкевича, який, до речі, ініціював приїзд дітей з Луганщини, вони проживають в сім’ях у Дрогобичі, Трускавці, Нагуєвичах і в Самборі. Кожного дня, починаючи з 31 грудня, для дітей влаштовують цікаву програму. А розпочали із ознайомлення з Дрогобичем. Надовго запам’ятається гостям огляд панорами міста із висоти пташиного лету – вежі Ратуші, а також відвідини найстарішої дерев’яної церкви св. Юра, занесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«Неймовірно гарною була поїздка до Львова, – зауважив о. І. Козанкевич. – Разом із працівниками БФ «Карітас», а саме керівником центру «Разом Сильніші» Оленою Дудою та вихованцями нашого центру та групою осіб із лінії фронту змогли по-справжньому відчути різдвяний настрій, який вирує у старовинному місті. Діти з батьками змогли побачити старовинні львівські церкви, побувати у львівській копальні кави, подивитись на мерію міста, прогулятись Різдвяним ярмарком, послухати легенди старого Львова та помилуватись святковою атмосферою цього величного міста».

Святвечір і Різдво діти з Кримського святкуватимуть в родинах, які їх приймають. Після цього нові захоплюючі екскурсії в Карпати, відвідини курорту Трускавець та інших мальовничих місць.

Як зауважив о. гор Козинкевич, БФ «Карітас СДЄ» продовжує збирати кошти на потреби дітей та їх опікунів з села Кримське, котрі приїхали на Різдво до Дрогобича.

«Кожного дня діти мають дуже насичену програму, а це вимагає чималих коштів, – каже керівник благодійного фонду. – Ми дуже сподіваємось, що після нашої гостинності ці діти та їхні матері обов’язково змінять своє бачення та зуміють відчути нашу любов».

Діти перебуватимуть на Дрогобиччині до 10 січня.

Іван Т?Х?Й, кореспондент ЗІК-у

джерело: lifeinfo


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар