У Трускавці виконком не проголосував за підняття тарифів на вивезення сміття

У Трускавці виконком не проголосував за підняття тарифів на вивезення сміття

2015-02-05 21:33:26

У Трускавці виконком не проголосував за підняття тарифів на вивезення сміття

5 лютого, у Трускавці члени виконкому міської ради не проголосували за постанову «Про погодження тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів».

 

Доповідь та розрахунки в.о. директора управління житлово-комунального господарства С. Максимича щодо необхідності підняття тарифів не переконала членів виконкому. Вирішили повернутись до цього питання на наступному засіданні виконавчого комітету, на яке запросять надавачів послуг з вивезення твердих побутових відходів.

 

На засіданні виконкому прийнято рішення про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у другому семестрі 2014 - 2015 навчального року. Згідно з ним, безоплатно отримуватимуть сніданки учні 1-4 класів, а також учні 5-11 класів з числа  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, яким згідно  із  Законом  України  "Про  статус  і соціальний захист  громадян,   які   постраждали   внаслідок   Чорнобильської катастрофи" гарантується пільгове харчування, дітей учасників бойових дій в зоні АТО.

 

Учні 1-4 класів, котрі відвідують групи подовженого дня, матимуть дворазове харчування – обіди і полуденки, з них 10% - безоплатно, ще 15% – за половину вартості.

 

Члени виконкому своїм рішенням встановили батьківську плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста. Згідно з документом, батьки мають покривати 60% вартості харчування дітей. Це – 9 грн. на день за дитину в групі раннього віку і 13 грн.50 коп. – у групі дошкільного віку. За харчування дитини у спеціальних групах, у яких проводитимуть корекцію фізичного або розумового розвитку, необхідно буде платити 11 грн. в день.

 

Встановлено низку пільг. Зокрема, батьки, у сім’ях яких троє і більше дітей, матимуть 50-відсоткову знижку, а родини, дохід яких за попередній квартал не перевищував прожиткового мінімуму і сім’ї, що отримують допомогу відповідно  до  Закону  України  "Про  державну соціальну допомогу малозабезпеченим  сім'ям", повністю звільняються від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Безоплатно харчуватимуть дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування,  які перебувають під опікою і виховуються  в  сім'ях, а також дітей, що потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітей-інвалідів і дітей учасників АТО.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар