Під мобілізацію потрапили депутати. Михайло Гопшта повістку взяв, а Михайло Лазар – відмовився…

Під мобілізацію потрапили депутати. Михайло Гопшта повістку взяв, а Михайло Лазар – відмовився…

2015-02-10 15:01:39

Під мобілізацію потрапили депутати. Михайло Гопшта повістку взяв, а Михайло Лазар – відмовився…

Чергова хвиля мобілізації виявилась доволі креативною. Так, тепер захищати країну кличуть не «необстріляних хлопчаків», а чоловіком з досвідом – не зважаючи на ранг  чи ще якісь суспільно-соціальні привілеї-надбання.

Прикметно, що повістки вручають в тому числі й депутатом різних рівнів.

Так, наприклад, екс віце-спікер Верховної ради України Р.Кошулинський отримав повістку, і зараз як сержант перебуває на навчаннях на Яворівщині…

А що місцеві депутати?

Їх, як з’ясувалось, теж «кличуть». Йдуть не всі… Але йдуть!

Так, в Бориславі повістки мали б отримати 14 депутатів. Троє відмовилось. Решта на сесію не прийшли. Вручення повісток відбулось під час сесії Бориславської міської ради.

За інформацією начальника відділу обороно-мобілізаційної роботи міської ради Володимира Івасенка Дрогобицько-Бориславським ОРВК було надано для вручення 14 повісток військовозобов’язаним депутатам міської ради. Із них отримали повістки Михайло Гопшта, Володимир Драган, Ігор Кравецький, Ігор Кобилецький, Роман Яворський, Ігор Михаць, Роман Кікіс.

Від отримання повісток відмовились  Ігор Мельник, Андрій Андросов, Михайло Лазар.

Депутат від фракції ВО «Свобода» Юрій Черкашин не отримав повістку через те, що з перших днів конфлікту перебуває в зоні АТО.

Іншим військовозобов’язаним депутатам не вдалося вручити повістки у зв’язку з їхньою відсутністю на сесії міської ради.

Майже половина депутатів має бути мобілізована у Дрогобичі. Вручення повісток  відбуватиметься у міській раді завтра, 11 лютого, тож щодо прізвищ депутатів, згідних йти на службу – повідомимо згодом.

За словами Дрогобицько-Бориславського районного військового комісара підполковника Віктора Попова, мобілізації підлягає 21 депутат з 50, обраних до міської ради.

Щодо Трускавця, то, як повідомив Віктор Попов, із 46 депутатів міськради підлягають мобілізації 20. Щоправда, практично усі вони – чомусь з числа тих, які знаходяться в жорсткій опозиції до чинного міського голови, що місцеві активісти розцінюють як тиск голови на «непокірних» депутатів. «Вони вже повістки отримали. Ще півсотні повісток буде вручено депутатам Дрогобицької районної ради. Відтак розпочнеться вручення повісток депутатам сільських і селищних рад Дрогобицького району», - зазначив В.Попов.

До слова, як зазначив підполковник Попов, він  переконаний, що приклад народних обранців наслідуватимуть їх виборці, що дасть змогу скерувати до армії гідне поповнення, яке зуміє захистити Україну від російської агресії.

Марія Кульчицька (Репецька)

 

 
 

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар