У Стебнику з допомогою науковців розроблять програму економічного розвитку міста

У Стебнику з допомогою науковців розроблять програму економічного розвитку міста

2015-02-18 12:42:35

У Стебнику з допомогою науковців розроблять програму економічного розвитку міста

У Стебнику в міській раді відбувся круглий стіл, на якому проаналізовано ситуацію, яка склалася у місті калійників на сьогодні, а також йшла мова про перспективи міста. Основний акцент було зроблено на питання розробки програми економічного розвитку населеного пункту.

 

У заході взяли участь науковці НУ "Львівська політехніка" та Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, генеральний директор ПАТ "СГХП "Полімінерал", приватні підприємці, представники громадських організацій. У їх виступах йшлося про відновлення видобутку на Стебницькому ГХП "Полімінерал", проблеми екології, облаштування спелеолікарні на базі гірничих виробок рудника №1, розвитку інших напрямів виробничої діяльності, підготовки програм під інвестиційні проекти, облаштування котелень під тверде паливо для бюджетних установ та ін.

 

"Пріоритетним є відновлення діяльності "Полімінералу", надання більших можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу та задіяння для цього всіх наявних ресурсів." - зазначив міський голова.

 

За словами міського голови В. Пецюха, міськрада готова до співпраці з науковцями над програмою економічного розвитку Стебника, що сприятиме залучення інвестицій для розвитку виробничої сфери міста, створенню нових робочих місць.

 

Захід ініціювали народний депутат України Б. Матківський, доцент кафедри економічної кібернетики та інноватики Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Т. Городиський.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар