Підприємці Криму готують ультиматум окупаційній владі

Підприємці Криму готують ультиматум окупаційній владі

2015-02-26 16:02:39

Підприємці Криму готують ультиматум окупаційній владі

Підприємці Криму вимагають введення податкового мораторію до кінця лютого - інакше погрожують соціальним вибухом.

Введення мораторію на 2015 рік з податкових штрафів дозволить уникнути соціального вибуху серед підприємців, заявляє Віталій Гриньов - керівник кримського відділення громадської організації підприємців "Опора Росії", передають "Новости Крима".

На думку Гриньова, такий захід необхідний, так як багато хто не встиг за 2014 розібратися і пристосуватися до роботи в новому законодавчому полі, що призводить до помилок в звітностях і зривів термінів надання документів.

"Я розмовляв з податковою, але безрезультатно. І якщо до кінця лютого питання не вирішиться, ми введемо в гру козир", - розповів Гриньов.

Що за козир - пояснювати відмовився, але заявив: "Влада буде незадоволена, але іншого виходу у нас немає".

На припущення, що можливо в знак протесту вони перестануть виконувати свою функцію, Гриньов відповів: "Трохи інший варіант. Але про нього дізнається багато хто".

 "Міста готові. Ми вже розмовляли з підприємцями. І Торгово-промислова палата підключиться, і "Ділова Росія" підключиться, та інші організації підключаться", - розповів Гриньов.

"Ми в таких умовах працюємо, що це необхідно зробити. У нас же багато мікробізнесу. Його потрібно зберегти", - додав Гриньов.

джерело: 5 канал


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар