Гомін Галичини


У Трускавці розпочався прес-тур журналістів всеукраїнських видань

У Трускавці розпочався прес-тур журналістів всеукраїнських видань

2015-02-26 16:46:33

У Трускавці розпочався прес-тур журналістів всеукраїнських видань

23 лютого, у Трускавці розпочався прес-тур журналістів, котрі представляють популярні всеукраїнські засоби масової інформації. Їх запросило управління розвитку курорту виконавчого комітету міської ради.

 

З учасниками прес-туру зустрівся міський голова Руслан Козир, який розповів про історію та перспективи курорту, властивості цілющої «Нафтусі». На думку мера, Трускавець за співвідношенням надання якісних послуг і ціни сьогодні є одним з провідних курортів Європи, заслуговує на підтримку уряду і шану відпочивальників.

 

Завдання, яке стоїть перед представниками мас-медіа, – розповісти мільйонам своїх читачів і глядачів про вигоди та переваги курорту Трускавець, запросити їх на відпочинок та оздоровлення.

 

Журналісти популярних всеукраїнських телеканалів «1+1», «Тоніс», друкованих видань «Аргументи і факти», «Теленеделя», «Светская хроника», «Мир детства и чудес» та інших поділилися першими враженнями про Трускавець: «Спокійне і чисте місто у неспокійний час», «зона комфорту», «чарівний куточок України».

 

Прес-тур Трускавцем триває.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему

Дрогобич знову потерпає без води

У Дрогобицькому районі перевізникам не дозволяють оптимізувати маршрути

У Дрогобичі половину спецфонду бюджету витратять на ремонт вул. Самбірської

У Трускавці міліція затримала злочинця, який побив і пограбував стареньку жінку
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар