Гомін Галичини


Що хвилює владу: вісті з наради в Ратуші у Дрогобичі

2015-03-11 16:04:20

Що хвилює владу: вісті з наради в Ратуші у Дрогобичі

життя Дрогобича:

Позаяк понеділок був вихідним, радилися владці  десятого березня, І про що йшлося на нараді, подаємо без купюр за інформацією відділу забезпечення діяльності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Єдине, що мусили зробити – виправити декілька мовних помилок, позаяк не всі наші читачі вільно володіють «канецеляритом»

Головним правником міста став Степан КУЛ?НЯК

Розпочалася оперативна нарада з того, що секретар міської ради Тарас Метик відрекомендував присутнім нового керуючого справами міста Володимира Годяка, якого затверджено сесією міської ради, і який перед тим очолював юридичний відділ, а також новопризначеного керівника юридичного відділу Степана Кулиняка.

Нагадаємо: попередник добродія Годяка Євген Шильник залишив посаду через гучний корупційний скандал.

 Мобілізація триває.

Головний спеціаліст з питань мобілізації міської ради Ярослав Янушевич поінформував, що з квітня розпочинається призов на строкову службу до Збройних сил України. Призовники у 18 років отримуватимуть повістки, а у 20 їх призиватимуть до лав ЗСУ.

Сьогодні  триває четверта хвиля мобілізації.  Далі продовжується  вилучення техніки. Попри все це дрогобичани повинні розуміти, що захист України  є понад усе.

 

Дрогобичани знову очікують вимкнення подачі води.

У Дрогобичі знову очікують вимкнення води через попередження від ПАТ «Львівобленерго» про призупинення подачі електроенергії на об’єкти КП «Дрогобичводоканал».

Станом на березень 2015 року, борг Дрогобицького водоканалу перед ПАТ «Львівобленерго» становить два з половиною млн.гривень. Згаданий борг, за твердженням керівництва КП «Дрогобичводоканал», спричинений Трускавецьким водоканалом, котрий боргує Дрогобичу понад вісім мільйонів гривень.

Щодо взаємин з Трускавцем: за минулий місяць було оплачено 850 тисяч гривень. Якщо взяти показники минулого року, то в середньому Трускавець оплачував Дрогобичу 1 200 000 гривень на місяць.

 

Про громадський порядок та дорожній контроль.

Зі зміною керівника ДАІ у місті Дрогобичі є надія на те, що старі задуми буде зреалізовано.

На оперативній нараді радник міського голови Володимир Сабат інформував про порядок боротьби з порушниками правил дорожнього руху на площі Ринок та майдані Шевченка.

За його словами, на новопризначеного начальника ДАІ Романа Садлівського, як громада так і влада покладають надії щодо свавілля й безладу на наших дорогах.

Станом на нині вже є відповідне  положення та рішення виконкому щодо врегулювання руху автомобілів на згаданих  площах. Єдина вимога —  щоби ДАІ справді карало  порушників.

У свою чергу, секретар міської ради Траса Метик підтвердив наміри міської ради спрямовані на співпрацю з правоохоронцями для встановлення порядку в місті.

 Безпритульні собаки — небезпека для жителів міста.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Микола Летнянчин  інформував про події, які сталися минулими вихідними. Собака покусав п’ятьох жителів міста. Нині розглядаються різні варіанти щодо вирішення цієї проблеми у місті. Днями буде скликано нараду для напрацювання конкретних дій щодо боротьби з безпритульними тваринами.

 Про роботу міської ради та подій й  заходи минулого тижня міської

Про це говорив секретар міської ради. Зокрема, Тарас Метик інформував, що ситуація з бездомними тваринами залишається складною. Звичайно, що її вирішать, але й жителі міста повинні зрозуміти, що не варто підгодовувати тих собак, які несуть потенційну небезпеку для громади.

Щодо нагальної проблеми, яка нині тривожить усе місто, — питання подачі води жителям Дрогобича: на минулому тижні відбулася нарада у Дрогобицькій РДА, за участі представника Львівської ОДА, представників Трускавця, Борислава та Дрогобича. За підсумками наради можна стверджувати що була вона неефективною. Трускавець наполягає на створенні спільного підприємства, що й пропонує обласне керівництво. Однак така пропозиція не є прийнятною для громади Дрогобича, а насамперед, наголосив посадовець, — влади міста та депутатського корпусу.

Зважаючи на інформацію, озвучену керівником КП «Дрогобичводоканал» Романом Шагалою, можна стверджувати, що, окрім конструктивних переговорів, інший варіант врегулювання ситуації є неможливим.

У середу, 25 лютого, Тарас Метик, на пропозицію владики Ярослава (Приріза) побував на святкуванні 200-ліття з дня народження Михайла Вербицького у селі Млини в Польщі. Посадовець поділився враженнями та високою організацією урочистостей.

У четвер, 26 лютого, відбулася урочиста Академія з нагоди 200-ліття Михайла Вербицького у приміщенні Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

У понеділок, дев’ятого березня, відбулося віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а ввечері пройшла  урочиста Академія та показ вистави «Катерина» у музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Тарас  Метик висловив подяку колективам ансамблю «Верховина» та театру за участь у святкуванні.

Також секретар міської ради звернувся до керівників ДАІ та міліції з проханням вжити максимальних заходів у боротьбі з порушниками правил дорожнього руху, щоб дрогобичани відчували безпеку і комфорт у своєму місті.

Цього тижня у п’ятницю, 13 березня заплановано провести засідання організаційного  комітету, щодо відзначення  25-ої річниці підняття українського національного прапора на вежі Ратуші  та проведення першої сесії демократичного скликання другого квітня.

Також цього тижня буде напрацьовано план заходів щодо проведення толоки й озеленення  міста.

Щодо оптимізації, спричиненої  реформами та економією коштів місцевого бюджету: минулого тижня на сесії міської ради, депутати проголосували за передачу колективу «Верховини» на баланс обласного бюджету.

Нині заплановано провести нараду з медичними колективами  установ третьої і п’ятої лікарень для вирішення напрямків їхньої оптимізації.

На завершення наради, Тарас Метик наголосив на тому, що кожен на своєму робочому місті повинен працювати так, щоб задовольняти бажання дрогобицької громади та сприяти порядку у місті Дрогобичі.

Леонід Гольберг

джерело: газета Майдан

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Дрогобич знову хочуть залишити без онко та шкірвендиспансеру

Водопостачання Борислава та Східниці перетворилося на патову ситуацію

ОЩАДН?Й БАНК УКРАЇН? у Дрогобичі

Землю біля Шпихліру зарезервували під бойківський скансен
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар