Гомін Галичини


Wizz air-УКРАЇНА ПР?П?НЯЄ ДІЯЛЬНІСТЬ

2015-03-26 11:18:09

Wizz air-УКРАЇНА ПР?П?НЯЄ ДІЯЛЬНІСТЬ

Про це повідомляє сайт компанії.

Закриваються маршрути до Барселони, Валенсії, Кутаїсі, Москви, Мілана, Неаполя, Венеції. Пасажирам, які купили квитки на ці рейси, відшкодують їх повну вартість.

При цьому wizz air залишається працювати в Україні, але в менших масштабах. З 20 квітня wizz air hungary  виконуватиме тільки 8 рейсів в Україну та з України - в Будапешт, Лондон, Кельн, Дортмунд, Гамбург, Катовіце, Ларнаку і Мюнхен.

Пасажирам, які купили квитки на ці рейси на дати з 20 квітня 2015 року, необхідно перебронювати переліт через авіакомпанію wizz air hungary.

"4 червня відбудеться відкриття бази в Києві, на якій базуватиметься один літак airbus a320. Також 20 квітня "Візз Ейр Україна", авіакомпанія, яка наразі виконує 16 рейсів двома літаками, припиняє свою діяльність", - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що були змушені прийняти таке рішення через тривалу напруженість у Східній Україні, девальвацію та нестійкість української гривні, обмеження платежів постачальникам у зв’язку з контролем за іноземною валютою і невизначеність нових порядків для авіації та обмеження, що можуть бути цим викликані.

У повідомленні нічого не йдеться про рейси української компанії зі Львова, проте на сайті квитки на них вже не продаються.

Слід зазначити, що компанія wizz air hungary тепер буде виконувати рейси згідно з угорським законодавством і пасажири тепер змушені будуть платити за кожну одиницю багажу. Українська компанія надавала право безкоштовно провозити одну одиницю багажу. 

Як повідомлялося раніше, wizz air ukraine вже скоротила кількість літаків з чотирьох до двох у першій половині 2014 року, слідом за скороченням кількості літаків, що базуються в Києві, та призупиненням роботи в Донецьку.

джерело: Європейська правда

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Виступ Гонтаревої в Раді зірвали. Кричали «Ганьба!» і «Відставка!»

близько 100 жителів селища Велика Корениха перекрили трасу Миколаїв-Очаків
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар