28 червня, у День Конституції України, в місті Дрогобич відбувся п’ятий парад вишиванок!

28 червня, у День Конституції України, в місті Дрогобич відбувся п’ятий парад вишиванок!

2015-06-30 12:15:07

28 червня, у День Конституції України, в місті Дрогобич відбувся п’ятий парад вишиванок!

28 червня, у День Конституції України, в місті Дрогобич відбувся п’ятий парад вишиванок! Близько тисячі учасників заходу розділили між собою божественний дух, що витав у повітрі. Отець Ігор Цмоканич благословив дійство та наголосив на сакральному значенні вишиванки, не як елементу тренду чи мейнстріму, а ознаки свідомого та дієвого українця.  Патріота зсередини, з вишитою душею. Така мета цьогорічного параду вишиванок: згуртувати громаду та змотивувати допомагати українському війську встояти перед загарбником. 
Достойне продовження вишита колона знайшла на території старовинної святині – церкви Св. Юра. Відважні та вправні хлопці зі школи бойового гопака «Духобор» та якісна українська музика захопили кожного з присутніх. Дякуємо за чудові виступи Софії Лешишак, Олі Садовій, пані Наталії Руденко, гурту "eurobrothers". Особливої автентики та чуттєвості додав кобзар-мандрівник із сильним проникливим голосом, переможець фестивалю «Червона Рута» (2003), неперевершений віртуоз, бард, майстер слова Віктор Пашник.
На параді відбувся збір коштів на закупівлю певного військового приладдя для нашого земляка, бійця 37 окремого мотопіхотного батальйону, у складі 56 бригади, активіста МГО "Український молодіжний прорив" Романа Матвісіва. Було зібрано 1070 грн. Дякуємо усім, хто долучився!
Організатор параду вишиванок МГО "Український молодіжний прорив" закликає усіх, кому не сидиться на місці, втілити свою енергію у щось корисне та долучитись до діяльності організації. Будуймо мудру країну, прориваймось разом!

Україна - це країна за яку потрібно не лише вмирати, а жити!
 
Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

джерело: МГО "Український молодіжний прорив"


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар