Голова Дрогобицької райради втік з місця ДТП?

Голова Дрогобицької райради втік з місця ДТП?

2014-09-27 18:42:19

Голова Дрогобицької райради втік з місця ДТП?

Голова Дрогобицької райради втік з місця ДТП?
24 вересня голова Дрогобицької райради М.Сікора в районі 20-21 год. на службовому автомобілі в стані алкогольного сп’яніння скоїв ДТП. Про це повідомили очевидці пригоди. Було викликано міліцію, ДАІ. О 22.05 Сікора був доставлений машиною швидкої допомоги в приймальний покій міської лікарні. В документах чітко видно причину – ДТП.
Водночас, з’ясувати як просуваються справи з пошуком винних в ДТП – наразі неможливо!! Державна машина («Волга»), за словами очевидців, була дуже суттєво пошкоджена. За логікою, її мали б доставити на штаф-майданчик. Втім, автівки на штраф-майданчику станом на вчора, 25 вересня, не було.
На наше запитання до головного дрогобицького «даївця» Василя Лаврика де машина і що відбувається з розслідування причин ДТП, ми почули вражаючу відповідь: на час, коли прийшло про повідомлення про ДТП, патруль перебував у Нагуєвичах. Поки патруль дістався місця ДТП – машини на місці вже не було. )))
Тобто, виходить, голова райради в стані алкогольного сп’яніння скоїв ДТП і втік з місця події? Чи як?
Прохання до головного дрогобицького міліціонера АндріяБиласа вияснити всі деталі справи і повідомити загалу. Якщо чини такого рівня дозволяють собі ось-такі речі і хтось при цьому їх ще й прокриває (а виглядає саме на те), то… Словом, флеш-моб з сміттєвими баками – це на початок.
Прохання до колег Vlasjuk Віра Чопик Іван Тихий Леонід Ґольберґ чітко відслідковувати справу.
Далі буде..)

джерело: Facebook


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар