Гомін Галичини


Військовим збором оподатковуються виплати за договором

2014-08-24 20:07:42

Об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Тобто, під об’єктом оподаткування військовим збором розуміється дохід, який нараховується (виплачується, надається) платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Результатом цивільно-правового договору є факт виконання робіт (надання послуг).

За цивільно-правовими договорами (договором підряду/договором про надання послуг) оплачується виконана робота/надана послуга, що у межах бухгалтерського обліку підтверджується первинними документами, зокрема, актами виконаних робіт (актами приймання – передачі).

Таким чином, оподаткуванню військовим збором підлягають доходи, отримані за цивільно-правовими договорами, зокрема договором підряду/договором про надання послуг, виконання робіт /надання послуг яких підтверджуються актами виконаних робіт (актами приймання – передачі) на підставі яких провадиться їх оплата.

джерело: Дебет Кредит

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Виплати, які компенсуються мобілізованим, не оподатковуються

Доходи, нараховані після 03.08.2014 за попередні періоди

В Україні скорочуються як функції контролюючих органі

Президент України доручив уряду заборонити
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар