Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів відзначило 25 - річчя з дня створення.

Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів відзначило 25 - річчя з дня створення.

2016-06-06 19:45:13

Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів відзначило 25 - річчя з дня створення.

Дрогобицьке товариство захисту дітей "Надія" відзначило 25 - річчя з дня створення. 

З цієї нагоди керівник організації, депутат міської ради Надія Дзюрах провела прес-конференцію за участю волонтерів-благодійників - Олега Солода, Андрія, представника з корпусу миру - Сари Ромаден, учасників товариства - Валентини Стець, Мар'яни Костів, журналістів Дрогобиччини - Івана Тихого, Володимира Ключака, Івана Шведа, Анни Баневської.

Обнадійливим подарунком для товариства є благодійний візит Сари Ромаден, -волонтера з "корпусу миру", а саме, - це першій візит в Україну представника з "корпусу миру" післля евакуації таких представників у 2013 році у зв'язку з нападом російських військових терористів на Україну і розв'язаним Росією зброєним конфліктом на сході нашої держави.

24-річна Сара Ромаден має доброчинну місію, мета якої - це залучення нових фінансових ресурсів для розширення діяльності товариства, встановлення зв'язків з іншими організаціями для співпраці, допомога у нових проектах, - таких як реабілітаційна кімната, а-терапевтична методика реабілітації дітей-інвалідів, денний догляд, зал Монтесорі і інших.

У товаристві вже є всі приладдя для сенсорної кімнати. Унікальним є те, що ці приладдя власноруч зробили студенти Дрогобицького педуніверситету для товариства.

На меті товариства є багато - закінчення ремонтних робіт у приміщеннях товариства, залучення державної підтримки, виконання державного замовлення по наданню соціальних послуг для потребуючих.

Вже декілька разів товариство "Надія" зверталося до місцевої влади з пропозицією по наданню соціальних послуг. 

Надія Дзюрах висловила величезну подяку всім учасникам благодійного аукціону, який нещодавно був проведений у Дрогобичі. В ході аукціону було зібрано 5370грн. від продажу творчих робіт , вишиванок, парасоль, які надали місцеві доброчинці. Найактивнішим учасником цього аукціону стала Олена Жуковська - заступник директора нафтопереробного заводу. Окремо під час велопробігу було зібрано 1720грн.

Концерт тривав 4-ри з половиною години на одному подиху. Виступали діти спорт-клубу "Еней", вихованці дрогобицької ДЮСШ -акробати (чемпіони світу), музичні колективи "Духобор", вихованці Дрогобицького музичного училища і ще багато місцевих талановитих благодійників.

Благодійник, підприємець Олег Солод написав вірш, у якому відобразив всю важливість і значимість доброї справи, якою вже чверть століття займається товариство "Надія".

Отож бажаємо товариству "Надія" і надалі працювати з надією, захищати дітей-інвалідів, допомагати батькам, опікунам і всім потребуючим особам. Надіємось що товариство "Надія" знайде також і державне підгрунтя для такої важливої у суспільстві справи.

Анна Баневська

джерело: Власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар