Гомін Галичини


Сьогодні ГО «Вільна генерація» розпочала організаційний етап підготовки до запуску пілотного проекту

2016-09-03 21:29:06

Сьогодні ГО «Вільна генерація» розпочала організаційний етап підготовки до запуску пілотного проекту

Шановні співвітчизники!

            Громадська організація «Вільна генерація» засвідчує Вам свою повагу і звертається з проханням підтримати наш проект: «Об'єднаємо сили сьогодні, щоб збудувати майбутнє

            За два роки активної роботи за допомогою небайдужих людей, волонтерів, спонсорів, громадських активістів, українських діячів державного рівня ми змогли вирости як громадська організація та значно розширили напрями діяльності від вирішення нагальних кричущих проблем сьогодення в бік створення умов для майбутнього розвитку громадянського суспільства. Оновлені пріоритети на досягнення фактичного результату стали серйозним викликом для нас та привели в команду менеджерів з проектним мисленням, спеціалістів з прикладних напрямків та інших дієздатних громадян, що бачать своє майбутнє в Україні та готові за нього не тільки воювати, але й ефективно працювати вже сьогодні. Щасливе майбутнє українського народу бачиться нам як сукупність багатих та розвинених місцевих громад, утворених повними українськими родинами з власним житлом, де батьки мають стабільну добре оплачувану роботу, а діти – перспективу, та приклад перед очима, а не в далеких мріях.

           Сьогодні ГО «Вільна генерація» розпочала організаційний етап підготовки до запуску пілотного проекту програми зі створення виробничого комплексу та містечка для працівників, як прототипу української громади на новому рівні. Перспектива, стабільна робота, власна домівка та родина, де дітей троє та більше-, ще можуть дати нам надію.

           Першими учасниками проекту на 200 людей стануть демобілізовані солдати АТО, малозабезпечені родини, молоді фахівці, переселенці та інші люди, що хочуть мати стабільну роботу, власне житло та готові на своєму прикладі показати, що українці сильні та працездатні люди і самі можуть створити своє майбутнє. Це лише перший крок. За результатами пілотного проекту ми розраховуємо вдосконалити економічну модель та поширити на всю країну. Ми далекі від політичних ілюзій. Цей проект суто практичний і будується за правилами ринкової економіки, щоб після завершення, учасники продовжували жити, працювати, народжувати дітей розбудовувати Україну з піднятою головою.

            На виконання проекту вже залучено близько 65% необхідних ресурсів. Це і виробничі потужності, і гарантії на постачання будматеріалів, логістика, частково фінансова підтримка, дуже великий інтелектуальний кадровий резерв і ще багато важливих та потрібних речей.           Паралельно йде робота з виведення нашої ініціативи до рівня державної програми, але це забере багато часу. Тож розраховуємо пілотний проект запустити в Київській області своїми силами вже цього року. Приєднуйтесь! Це робиться для майбутнього нашої України.

 

Просимо Вас розглянути можливість надання фінансової допомоги у межах вашої можливості для подальшої реалізації проекту.

 

З повагою,

Голова ГО «Вільна генерація»

Олексій Сатов

ГО «ВІЛЬНА ГЕНЕРАЦІЯ»
+38(044)585 95 05 – офіс

м.Київ, вул.  Пухівська 1
info@freedome.org.ua

www.freedome.org.ua

 

 

 

 

джерело: ГО «Вільна генерація»

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Українські митці вимагають повної відмови від російського медійного продукту

Уехал из Донбасса, здесь один, ночует на улице, работы нет, документы сгорели

Дослідження показало рівень довіри українців до вітчизняних ЗМІ у висвітленні конфлікту на Донбасі

Прикордонник відшукав дівчинку-волинянку, яка писала йому листи на передову
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар