Дрогобицький шаховий клуб «Софія» потерпає від рейдерських нападів

Дрогобицький шаховий клуб «Софія» потерпає від рейдерських нападів

2017-02-26 20:52:51

Дрогобицький шаховий клуб «Софія» потерпає від рейдерських нападів

Клуб надіслав звернення до голови Федерації шахів у Львівській області Тарасу Керницькому, начальнику Управління фізичної культури та спорту ЛОДА Юрію Майбороді, директору Львівського шахового клубу Івану Ільницькому. Публікуємо оригінал. Ось так, окрім вирішення взятих на себе зобов'язань фізичного розвитку молоді, Клуб змушений виборювати свої права. Де логіка?

Відповідне окреме звернення Клуб також адресував Дрогобицькому міському голові Т. Кучмі (вихідний лист № 085 від 13 січня 2017 року). У зверненні, зокрема йдеться:
"Клуб функціонує завдяки ентузіазму міської громади, разових надходжень коштів від влади міста, нерегулярних спонсорських грошей та членських внесків.

Однак і за таких умов клуб діє. Повсякчас організовує дозвілля міщан, проводить турніри першості міста, надає кваліфіковану допомогу трудовим колективам при проведенні змагань, популяризує гру через зустрічі любителів з майстрами і гросмейстерами, зокрема впродовж 2016 року Дрогобицьким ШШК «Софія» було проведено 18 відкритих шахових змагань, в яких прийняли участь 678 чоловік, в тому числі 392 - діти шкільного віку.

На жаль, не можемо в повній мірі допомогти розвитку здібностей талановитої молоді, оскільки вся робота в клубі проводиться на громадських засадах. Цільової фінансової програми розвитку в цьому напрямі міська влада також не має.

У зв’язку з тим, що робота клубу спрямована на обдаровану молодь, просимо Вас надати пільгову орендну плату за приміщення на термін 01.01.2017р. по 31.12.2017р. та дати дозвіл на складання договору пільгового користування цим приміщенням загальною площею 130,00 м2.
Члени клубу сподіваються на Вашу допомогу."

джерело: ДШШК"Софія"


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар