Безкоштовні консультування селян від бюро правової допомоги

Безкоштовні консультування селян від бюро правової допомоги

2017-05-23 12:19:57

Безкоштовні консультування селян від бюро правової допомоги

                   Нещодавно заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль в присутності сільського голови с.Дережичі Марії Мацюрович та спеціаліста-землевпорядника сільської ради Віри Швець провела спільний прийом громадян в с.Дережичі Догобицького району.
       Під час надання консультацій мешканцям Галина Кітраль наголосила про основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та переваги доступу до первинної та вторинної правової допомоги. 
      Мешканці села Дережичі отримали юридичні консультації з таких питань: порядок реєстрації права власності на земельну ділянку в держреєстрі речових прав на нерухоме майно; норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, у тому числі для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель; порядок оформлення спадщини за законом та за заповітом та строки для прийняття спадщини тощо.

          Ми наразі нагадуємо, що на Дрогобиччині з першого вересня започаткували свою діяльність відділи Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги. Фахівці приймають за адресою:  м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий,  вул. О. Бачинської, 1а. 

 

                                                                                      Марічка Бойко

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар