Марія Николаїшин: «Єдність команди – запорука успіху!»

Марія Николаїшин: «Єдність команди – запорука успіху!»

2017-07-11 19:36:37

Марія Николаїшин: «Єдність команди – запорука успіху!»

Марія Николаїшин: «Єдність команди – запорука успіху!»

У понеділок, 10 липня, в Трускавецькому бюро правової допомоги відбувся круглий стіл, на якому були підведені підсумки дворічної діяльності Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги (далі – Центр) та за 10 місяців – Трускавецького бюро.

Впродовж засідання директор Центру Марія Николаїшин розповіла про основні види діяльності та завдання всієї служби, специфіку роботи та її правові, моральні та етичні тонкощі, навела конкретні приклади надання допомоги. Центр консультує і надає вторинну правову допомогу різним категоріям громадян: опікунам дітей-сиріт, особам літнього віку, які залишилися беззахисними на схилі віку, немічним особам тощо. Центр повсякчас розвивається, відтак провадить широку просвітницьку діяльність серед усіх верств населення, зокрема впродовж виїзних прийомів у селах області. Для своїх працівників Центр організовує семінари, на яких досвідчені адвокати діляться з його працівниками навичками свої роботи.

З метою полегшити надання правової допомоги особам з обмеженими можливостями пересування, Центром створено сім бюро правової допомоги у таких містах області: Борислав, Дрогобич, Миколаїв, Новий Розділ, Жидачів, Трускавець та Сколе.

Заступник начальника Трускавецького бюро правової допомоги Галина Кітраль підсумувала діяльність бюро та зробила акцент на кількості звернень громадян, проінформувала присутніх про конкретні просвітницькі заходи, проведені спільно з партнерами бюро. Отже, основними видами діяльності бюро є:

- правопросвітництво у територіальних громадах;

- надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань;

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги;

- представництво інтересів громадян в судах, органах державної влади, органах місцевого самоврядування;

- забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

За десятимісячний період своєї діяльності (1.09.2016р. по 30.06. 2017р.) Трускавецьке бюро правової допомоги зареєструвало 855 звернень; 783 особам було надано правову консультацію, 72 з них написали заяви про надання БВПД. В результаті розгляду письмових заяв було надано 66 доручень адвокатам і 6 наказів штатним працівникам (представництво клієнта в суді або оформлення процесуальних документів). Левову частку питань, з яких звернулися клієнти бюро, займає соціальне забезпечення – 26%.

В цілому за два роки діяльності Центр прийняв понад 8,4 тис. заяв громадян. Своєю роботою працівники служби намагаються обмежити похід клієнтів до адвокатів, забезпечити заходи примирення і розв’язання конфліктів без суду.

Директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Марія Николаїшин поділилася своїми новими задумами, охоче вислухала пропозиції представників різних інфраструктур Трускавця, присутніх за круглим столом. «Ми постійно вчимося і працюємо єдиною командою, що є запорукою нашого успіху», - підсумувала роботу Центру Марія Іванівна.

Для наших читачів повідомляємо адресу Трускавецького бюро правової допомоги: м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62 (територія лікарні, вхід напроти Міграційної служби), тел. (03247) 5-05-30, 099-29-63-194.

Юрій Федчак

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар