Гомін Галичини


​Підсумки роботи бюро правової допомоги за рік, що минув

​Підсумки роботи бюро правової допомоги за рік, що минув

2017-09-12 20:15:52

​Підсумки роботи бюро правової допомоги за рік, що минув

На таку тему був проведений круглий стіл у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На заході, окрім працівників бюро, місцевого центру та заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віри Іськович, були присутні ще й партнери бюро, представники ЗМІ, а також і вдячні клієнти.

Як стало відомо зі слів директора Марії Николаїшин,  у територіальній юрисдикції цього центру функціонують сім бюро правової допомоги. Працівники усіх цих відділів центру мали можливість розповісти про свою діяльність. Їхні виступи були цікаві та нестандартні, не дублювали один одного.

 Розпочав звітування бюро заступник директора бюро правової допомоги із Нового Роздолу Василь Сапріянчук. А Дрогобиччину представляли: Анна Маслей – головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги», Петро Габрівський – працівник бюро із Дрогобича та Галина Кітраль – із Трускавця. Показово, що Анна Маслей навела цікаві приклади успішних історій, а також запросила до слова гостей заходу, які подякували працівникам бюро та адвокатам за надану допомогу. Фахівець із м.Дрогобича проілюстрував статистичні таблиці, які засвідчили, що до Дрогобицького бюро за рік діяльності звернулося 1511 мешканців сіл району та міст Дрогобича і Стебника. А Галина Кітраль розповіла про виїзні прийоми, які вона спільно зі своїми колегами із Дрогобича та Борислава здійснила у села району. Цікавими були доповіді Христини Климух та Віри Андрейків зі Сколього, Тараса Сагайдака із Миколаєва та Андрія Турчинського із Жидачева.   

І у кожному виступі відчувалося, що команду цього місцевого центру              та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області справді гуртує «сродна праця». А звідси і цікаві інноваційні ідеї правопросвітницького характеру, і  бажання зрозуміти важку життєву ситуацію клієнта і прагнення допомогти йому.

До бюро правової допомоги у нашому регіоні можна звернутися:                    м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Борислав, вул. Міцкевича, 64;                          м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян проводиться з 8.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю тему

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ для представників ЗМІ

Н черговій сесії чергові несподіванки від міського голови

Фотофакт: рарітетний автомобіль на вулиці біля площі Ринок

Фотофакт: на площі Ринок обвалився балкон
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар