Гомін Галичини


Креативні українці створили незвичний сервіс підбору книжкових подарунків

2017-09-22 20:52:06

Креативні українці створили незвичний сервіс підбору книжкових подарунків
Ідея доставляти букбокси (так звані «книжкові коробки») виявилася новою і цікавою для книголюбів по всій Україні. Команда із п'яти людей створила стартап bookyourbooks — сервіс доставки книжкових сюрпризів. Свою популярність букбокси здобули спершу в США та Європі, а тепер мода приходить і в Україну.

Букбокс прийнято вважати набором для ідеального вікенду, бо в коробці є саме те, що створює чудову атмосферу для осінніх вечорів: запашний «чай з письменниками», солодощі, смаколики і книга, котра вибирається для кожного читача індивідуально. Механізм замовлення книжкових сюрпризів простий і схожий на квест. Ви заповнюєте детальну анкету, в котрій вказуєте Ваші літературні вподобання, чекаєте два дні, а після цього отримуєте свій персональний книжковий набір включно з книгою-сюрпризом, котру Ви в 99 випадках зі 100 не читали. Таким самим способом можна замовити подарунок для друзів і близьких.
 
Співзасновник сервісу, Аня Пономаренко, ретельно вибирає найцікавіші книги для читачів. «Таємниця залишається до останнього моменту, — каже дівчина. — Замовник не знає, яка саме книга буде у нього в коробці, адже це сюрприз».
Хоч сервіс bookyourbooks нещодавно запрацював, книжкові подарунки вже доставляють по всій Україні. За словами засновників, метою стартапу є об'єднати людей, для яких читання — це не просто спосіб проводити час, а  стиль життя.
 

джерело: власне

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Сергій Притула. Зе ?нтервьюер. 11.08.2017 (відео)

"В?ШНЯ" вик. дует КОЗАЧКА (Л.Сердунич, І.Пустовий) (відео)

Antonio vivaldi "storm" performed by quartet labyrinth (відео)

Quartet labyrinth.a.chmykov."monte-carlo" (відео)
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар