Гомін Галичини


Гімназія відсвяткувала 25 років з дня створення

2017-11-06 20:59:54

Гімназія відсвяткувала 25 років з дня створення

Святкування 25-річчя Дрогобицької гімназії ім. Богдана Лепкого 3 листопада 2017 р.
Різне - останній штрих 💖
Що забув? ...Пляцка так і не спробував - все відкладав на потім. А це Потім кудись пішло і не повернулося.? А ще у фойє театру після урочистостей забув пофотографувати - друг Андрій сказав: "Досить гонити, натягай кашкета і ходімо зі мною додому". А ще цього дня нарешті познайомився з Іриною Митрофановою - чарівний фотограф🌹з крутезними фотоапаратами; побачив, як працює маестро кіноіндустрії Олег Бачинський🎞️🎥👍. Заворожив мене грою саксофоніст Ярослав Проців і співом "Алілуя" - брати Височанські та багато іншого.
Втішився зустрічі з о. Леонідом Городиським. Теплі спогади про науку, яку отримав у 1994 році завдяки цьому прекрасному Священикові, зберігаю у своїй пам'яті дотепер. Для мене ця чудова Людина завжди залишається прикладом інтелігентності, ввічливості, жертовності, культури, мудрості.
Взагалі святкування, як то кажуть, було бомбезним. Концертмейстер Тамара Козій висловила захоплення прийомом і гостинністю гімназії, ну а мені сподобалась видовищна урочиста академія. Відтак з упевненістю можу сказати, що святкування відбулося на високому рівні. Дякую директору Івану Лепкому за запрошення та моїм читачам - за увагу. ?
Фотограф - Юрій Федчак
При копіюванні та поширенні фотографій посилання на авторство обов'язкове.

джерело: автор

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Увага! 7 листопада, перекриють дорогу на Трускавець!!

На Львівщині виявили нове карстове провалля

В Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

2 листопада 2017р. на майдані Ринок
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар