Родом з дитинства

Родом з дитинства

2017-12-07 19:58:49

Родом з дитинства

Різних за віком людей переніс у приємні спогади дитинства, юності, творчий гурт з Біларусі «Пісняри».

У театрі імені Юрія Дрогобича, 5 грудня відбувся концерт гурту о 18 годині, присвячений 45-річчю творчої діяльності гурту "Пісняри" з Білорусі.

 Пісні, які свого часу знали всі меломани, звучали зі сцени. Багато пісень гурту «Пісняри» присвячено жіночим іменам: «Вероніка», «Олеся», «Нура», «Александрина». Чудові за музичною обробкою, глибокі за змістом пісні виконали «Пісняри» на сцені Театру імені Юрія Дрогобича.

А пісня «Послухай, тещо», мабуть, здивувала своїм змістом не одну людину в залі. За змістом цієї пісні теща виступає, як друг, - попри звичку чоловіків бачити в своїх тещах ворога. Це добрий приклад для українських чоловіків, які в більшості випадках, у всіх сімейних негараздах, на жаль, звинувачують свою тещу не бачачи себе зі сторони.

Жінок гурт «Пісняри» по-праву вважає самою відповідальною частиною людства, а тому, пісню «Наші любимі», гурт «Пісняри» у своєму виконанні присвятив всім присутнім жінкам на  концерті.

Приємною несподіванкою було виконання пісні «Алеся» білоруською мовою (рідко ми її чули). Гурт «Пісняри» присвятив цю пісню президенту Благодійного фонду імені Івана Франка «Посвіт» Лесі Ратинській, яка брала участь в організації глядача на концерті. Ця пісня була вітанням її з Днем народження.

Пісню «Крик птаха» - присвята світлої пам’яті керівника гурту Володимира Мулявина.

Завершальним акордом концертної програми став гімн «Піснярів», пісня «Білорусія».

Виконавці гурту «Пісняри»: гітара-вокал  – Віктор Молчанов; барабани – Володимир Марусич; бас-гітара – Павло Зайцев; тенор – Володимир Стоматі, клавішні – Вячеслав Ісаченко.

Щира подяка всім учасникам гурту за приємні враження, позитивні емоції, які отримали глядачі під час концерту.

Гурт «Пісняри» з Білорусі завітав до Дрогобича завдяки дрогобичанці, Любові Оленчук (Модрицькій) - Голові Закарпатської обласної спілки творчої інтелігенції «Мельпомена».

Дякуємо!!!

Концерт відвідала і ділиться враженнями

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар