Поважний дідусь, депутат трьох скликань в селі Монастирець-Лішнянський вимагає 100 000 гривень

Поважний дідусь, депутат трьох скликань в селі Монастирець-Лішнянський вимагає 100 000 гривень

2018-03-01 20:44:07

Поважний дідусь, депутат трьох скликань в селі Монастирець-Лішнянський вимагає 100 000 гривень

у Дрогобичі продовжуються розправи над журналістами

Дивно, до чого може дійти людська розбещенність. Якщо ти депутат, значить можеш заробляти на безглуздих звинуваченнях на адресу журналістів?

Якщо Василь Іванович Лисовець є депутатом села трьох скликань, приймає активну участь у громадському житті свого села та громадах, є членом церковного комітету і його дружина теж поважна панна, це не виключає факту зловживань алкоголем і веденням асоціального способу життя їхнього сина Романа. 

Звичайно, батькам тяжко усвідомлювати, що їхні діти не є такими, якими їх би хотілося бачити.

А навіть зазвичай так ведеться останніми роками в Україні - якщо тато депутат - діти використовують це і займаються тим, чим забажають.

Діти депутатів частіше порушують права інших людей, займаються насильством в родинах, вони впевненні, що їх тато завжди "прикриє" бо він має можливості це зробити.

Так і сталося у родині Василя Івановича Лисовець.

Достовірно, дідусь тяжко хворого на парез ніг дрогобичанина Василька Лисовець всіма способами намагається зупинити збір коштів на лікування.

Це є якесь божевілля, людина не розуміє, що не все що вона хоче може бути виконано, може бути інакше ніж вона собі мислить.

Василь Іванович Лисовець займається перешкоджанням журналістській діяльності, вимагає в редакції зняти оголошення про збір коштів свого внука, погрожуючі розправою, подав позов до суду, в якому стверджує, що редакція збирає кошти на потреби газети, що є суцільною неправдою і не відповідає дійсності. 

Редакція газети жодних грошей не збирає, лише розмістили оголошення щоб хоч чимось допомогти хворій дитині, а у відповідь отримали від дідуся, Василя Івановича Лисовець позов, ціна якого складає 100 000гривень і судові витрати.

В позові дідусь Лисовець стверджує, що він не збирає коштів, це так і є, бо до редакції про розміщення оголошення безпосередньо зверталась прабабуся Василька Люба, яка до сих пір займається збором коштів на лікування цієї дитини.

Редакція щоро надіється, що у дідуся Лисовець запанує здоровий глузд і ті гроші, які він збирається витрачати на докази у судовому порядку своїх безпідставних звинувачень на адресу редакції перерахує на рахунок мами тяжко хворого Василька, свого внука.

Анна Баневська

 

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів 4
Слухай, діду, в тебе старечий маразм? Т? ЩО, ІДІОТ чи в тебе форма 6-Б?!! Що ти тут понаписував? Забери свій дебільний коментар і не ганьби себе, а своїм позовом в суд зганьбиш всю родину, придурок! Ти повинен редакторці руки-ноги цілувати за те, що допомогла і розмістила задарма це оголошення! Якщо вирішив своїм дурацьким позовом заробити грошей, то не тільки програєш, а ще й будеш платити редакції за підрив репутації, дебіл!

Андрій

Шановна Анна Баневська чи ти Лоб Анна, тиж людську біду і на людській біді здобуваєш собі щастя, ти пишеш , що до тебе звернулась прабабуся, а де є бабуся, а на якій підставі вона звернулась, хто її уповноважував мама Василька ти маєш документ на таку публікацію, ти шахрайка гроші збираєш , якщо гроші збираються то є відповідні лікувальні установи і мають рахунки чого то ви дві аферістки збираєте кошти куди ви діваєте, якщо ти така права то суд вирішить, хто прав, правильно робить Лисовець твою газету давно треба закрити ти сама божевільна , хоч один найшовся то поставить тебе на місце ти точно божевільна, що очко затремтіло твоє, Ти заробляй передом, як то ти вмієш вже не викликають тебе по визову, а гроші не збирай

Семен

Я мама Лисовця Василя Романовича і я особисто надала всі відровідні документи для збору і тим самим уповноважила всіх осіб задіяних.Ви пане Семен хочете поспілкуватись так не принижуйте журналістів,а будьте чоловіком і подзвоніть мені особисто і розберіться зі мною,а ваш особистий інтерес мені добре відомий.

Зоряна Лисовець

Прізвище Лісовець в українській мові відмінюється. Та й узагалі вичитуйте що пишете. Вчіть мову.

Василь Манайлович

Додати коментар


Коментар