Прес-конференція у місті Стебник

Прес-конференція у місті Стебник

2018-03-27 20:05:39

Прес-конференція у місті Стебник

22 березня 2018 року об 11 годині у приміщенні Стебницької міської ради стебницьким міським головою Петром Старосольським було проведено прес-конференцію за участю депутатів міських рад міст Стебника і Дрогобича.

Прес-конференція була присвячена питанням життєдіяльності міста Стебника і його подальшої долі, адже Львівська ОДА дала розпорядження в місячний термін вирішити питання об’єднання в громади, проти чого категорично виступають жителі міста Стебника.

Щодо подальшої долі Калійного заводу: на чисельні звернення до провладних структур пан Старосольський отримав лише відписки, в яких немає конкретного плану вирішення цієї проблеми.

Отже, доля Стебника та його мешканців у «підвішеному» стані, бо, у разі створення об’єднаних територіальних громад, як пропонує влада, місто Стебник буде придатком міста Дрогобича і повністю втратить статус міста.

Проблеми сміття і стічних вод у місті Стебник також потребують негайного вирішення. Річка Солониця потерпає від перевантаження стічних вод - місто Трускавець скидає всі свої каналізаційні відходи в цю річку, а раніше тут купалися і ловили рибу.

За словами стебницького міського голови, ще у 2011 році науковцями було розроблено і прийнято перспективний план утворення об’єднаних територіальних громад, який було затверджено Кабміном. Науковці обґрунтували самодостатність Стебницької громади, але, починаючи з 2016 року, у процес створення об’єднаних територіальних громад втрутились політики і все пішло шкереберть.

Мали слово депутати Стебницької і Дрогобицької міських рад. У своїх виступах вони підтримали позицію міського голови Стебника. Присутні депутати доповнили, що проблеми провалля, яке відбулося 30 вересня 2017 року на території заводу «Полімінерал» (земельна ділянка належить селу Болехівці), і транспортної розв’язки для важковаговиків, які тепер їздять тільки через місто Стебник, потрібно вирішувати найближчим часом.

На запрошення міського голови Петра Старосольського

прес-конференцію відвідала і підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар