Гомін Галичини

Інформаційна сесія на тему «Правові основи протидії домашньому насильству»

Інформаційна сесія на тему «Правові основи протидії домашньому насильству»

2018-04-04 21:55:22

Інформаційна сесія на тему «Правові основи протидії домашньому насильству»

27 березня 2018 року заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Габрівський Петро спільно із провідним інспектором з питань пробації Дрогобицького МРВ з  питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Попиком Василем провели інформаційну сесію на тему «Правові основи протидії домашньому насильству» для осіб, що відбувають покарання без позбавлення волі. Під час цього правопросвітницького заходу присутні дізналися про суть домашнього насильства, його види та коло осіб, що можуть бути визнані жертвами насильства.

Крім цього, фахівець Дрогобицького бюро правової допомоги розповів про терміновий заборонний припис та обмежувальний припис як заходи, що можуть бути застосовані до кривдника, а Попик Василь звернув увагу присутніх на особливості притягнення осіб, що вчинили домашнє насильство, до кримінальної та адміністративної відповідальності.

На Дрогобиччині діють 3 бюро правової допомоги – відділи центру. Фахівці бюро приймають за адресою:  м. Дрогобич,  вул. Лесі Українки, 70, м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, м. Трускавець,вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.  Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.  

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар