Літературні мініатюри від пана Юри

Літературні мініатюри від пана Юри

2018-04-25 18:56:49

Літературні мініатюри від пана Юри

Ув'язнення

Мене жінка взяла під домашній арешт, зобов'язавши з 23.00 до 8.00 год ранку бути вдома. І ось так майже 25 років перебуваю під домашнім арештом, інакше будуть штрафні санкції у формі читання лекцій на теми моралі і шкідливість творчої реалізації особистості в нічний час. В гіршому випадку можуть виникнути погрози фізичної розправи, де в якості виховного інструменту служитиме ясенова качалка для тіста. От скажіть, і як не боротись з насильством у сім'ї? Думаєте, якщо птах окольцьований, йому від цього легше? Разом з окільцюванням обрізають крила. А як же бути з вільними польотами душі?
І лише після сходу сонця засвічується кнопка exit, дозволяється вільна прогулянка по умовно-обмеженій території під строгим наглядом доброзичливих людей на зв'язку. От ці щирі добрі люди все знають: де і з ким був, що говорив і що робив, скільки випив та скільки з'їв і навіть те, що й не робив.
Кайданками в денний час служить мобільний телефон. І не дай Бог, якщо подзвонить жінка і почує, окрім твого, ще й жіночі голоси! Складно тоді довести, що ти повертаєшся електричкою зі Львова, і саме в сусідньому купе балакають між собою симпатичні студентки, і що вони давно вже й не студентки, а бабусі під сімдесят. І взагалі ще треба довести, що ти перебуваєш на попередньо обумовленій локації, інакше готуйся до харакірі.
От скажіть, хіба це на насилля в сім'ї?
А про пиво з друзями вже й не говорю: друзі можуть бути тільки ті, які працюють разом з дружиною і яких вона запрошує додому. Але й тоді вона вирішує, чи показати вас як заморський релікт, чи триматиме за дверима з командою "Сидіти!". І не дай Бог висунутися за двері без дозволу чи скавуліти!... А якщо дружина й виявить своє милосердя і вам дозволить сидіти за одним столом з її друзями, то ви зобов'язані себе строго контролювати: що казати, куди дивитись і навіть усміхатись у відповідь її подруги-кокетки. Тобто мусите поводити себе як дипломат на запрошення короля країни, проте тут королевою є ваша дружина!
Всі протести закінчуються ультиматумами і покараннями. За будь-яку провину дружина вас неодмінно покарає: може не дати... гроші на цигарки. Навіть якщо ці гроші додому приносите саме ви. Ну, кому цигарки, а я люблю цукерки. Так, шоколадні. І якщо їх довго немає, то починається абстиненція. Ломка дика. Щоправда, жіноча качалка ламає ще сильніше. Тому мусиш бути чемним. А тепер скажіть, що це не насилля в сім'ї.
Але вільна душа шукає порятунку. Вихід завжди можна знайти, наприклад, дезертирувати. Ну, якщо й вирвалися на волю, то ненадовго: дружина вас все одно знайде і в свої міцні обійми закує. Від таких обіймів ляк бере: лиш би не задушила, бо не кожен таке щастя витримає – пальцями двох рук на горлі? Рембо відпочиває!
І як нам, чоловікам вижити на цім грішнім світі: на війнах вбивають, хвороби точать, на заробітках гинемо, жінки нас за кріпаків мають і на волю не пускають, так ми скоро вимремо, як біологічний вид! Чому, наприклад, мамути вимерли: спочатку їх мамонтихи замучили, потім люди їх полювали, а далі розпочався льодовиковий період і всіх накрило водою...
Так от, до чого я веду. Потрібно вносити зміни у наше законодавство, щоб одруженим чоловікам дали більше прав і свобод. Навіть якщо ти сидиш по статті, а жінка - на свободі, то це недобре. Або разом, або по черзі. Ось це буде справедливо.
Тож геть гендерну нерівність! Свободу одруженому чоловікові! Приймаються всі поцілунки від красивих жінок! І не тільки в щічку і не цілком таємно! 💋
Дякую за увагу! ?

18.04.2018 р.
Автор мініатюри - Юрій Федчак

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар