Гомін Галичини
Про що всі говорять сьогодні?

Про що всі говорять сьогодні?

2018-04-25 19:20:17

 Про що всі говорять сьогодні?

Про “Мотор Січ”. Служба безпеки провела обшуки на публічному акціонерному товаристві "Мотор Січ" в Запоріжжі. Обшуки проводили правоохоронці зі столиці у зв'язку з підозрою у підготовці до диверсії.

 

Про Луценка. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадженнястосовно законності демонстрації на радіо і телебаченні рекламних роликів про діяльність генерального прокурора Юрія Луценка.

 

Про рейтинги України. Міжнародне рейтингове агентство s&p global ratings підтвердило довгострокові та короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній та національній валюті на рівні "b-/b", прогноз - "стабільний".

 

Про протести в Вірменії. У понеділок у Вірменії відновилися акції протесту проти прем’єрства Сержа Саргсяна. Сотні громадян в різних районах міста знову вийшли на вулиці Єревану в понеділок вранці, щоб блокувати вулиці і перекривати руху міського транспорту в рамках оголошеної затриманим поліцією лідером опозиції Ніколом Пашиняном кампанії мирної громадянської непокори. Пізніше Саргсян подав у відставку.

 

Про бойовиків «ЛНР». У російській Республіці Комі арештували Єгора Руського, який колись воював на боці бойовиків "ЛНР" і у складі батальйону "Зоря" брав у полон Надію Савченко 17 червня 2014 року.

 

Про АМПУ. Детективи Національного антикорупційного бюроповідомили про завершення досудового розслідування семи підозрюваним у заволодінні понад 247 млн грн ДП "Адміністрація морських портів України".

 

Про продаж алкоголю. Президент Петро Порошенко дозволив надати органам місцевого самоврядування право обмежувати продаж алкоголю в певний час доби.

джерело: Українська правда


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар