Прогноз. Готуйте човни, панове.

Прогноз. Готуйте човни, панове.

2018-05-15 22:04:18

Прогноз. Готуйте човни, панове.

Мій прогноз

Випадок зсуву ґрунту під Мукачевом на Закарпатті є попередженням для Львівщини: масштабне вирубування лісів у Карпатах призведе до зсувів, знищення сільських вулиць та навіть хуторів, людських жертв.
Що чекати Дрогобиччині, яка розміщена нижче? Так, дрогобицькі ліси також вирубуються варварськими способами, фітосанітарна очистка в лісах зовсім не проводиться. Через знищення лісів в Старосамбірському, Турківському і Сколівському районах, а також у гірській частині Дрогобиччини наші низинні села почнуть потерпати від затоплень, річки почнуть замулюватися, а гідротехнічні споруди та викопані гідромеліоративні канали не справляться з раптовими величезними потоками вод як під час танення снігів, так і у випадках кількаденних зливових дощів. Риба в річках і деяких ставах зникне, будуть величезні втрати врожаїв на низинних полях через затоплення. Те саме чекатиме й на Стрийщину, Самбірщину.
Відсутність жорсткого контролю за недопущенням спалювання сухостоїв навесні також призводить до значних порушень рівноваги в екосистемі. За спалювання трав зловмисників треба карати високими штрафами. Ну а наразі маємо в Дрогобичі змій, які втікають від пожеж на полях та узліссях біля Дрогобича. 
Невирішення проблеми соляних шахт колишнього стебницького Полімінералу призведе до нових провалів та затоплення величезних територій. Хоча цю проблему можна було вирішити давно.
Готуйте човни, панове.

Юрій Федчак

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар