Софія Ротару відзначила День Незалежності і обурила росіян

Софія Ротару відзначила День Незалежності і обурила росіян

2014-08-26 19:57:12

Софія Ротару відзначила День Незалежності і обурила росіян

Син відомої співачки Софії Ротару розмістив 26 серпня у соцмережі Іnstagram фотографію, на якій Софія Ротару тримає в руках прапор України.

24 серпня родина відзначила подвійне свято: 44-й день народження Руслана і День Незалежності України.

Фото, на якому Софія Ротару разом з сином, невісткою та онукою, Руслан Євдокименко підписав: "Слава Україні".

На іншому знімку уродинник позує з відомою мамою: "Мамо, дякую за подароване Життя! Ти - найкраща!!!" - підписав фото син співачки.

Цікаво, що фотографія викликала обурення у російській блогосфері. Декілька російських ЗМІ назвали фотографію “скандальною”. Більшість пророкує Ротару повний провал і мізерні касові збори на її майбутніх гастролях у Росії та називає публікацію Євдокименка "підставою" і "підніжкою матері".

"На вас натиснули?", – запутує сина співачки російський фотограф Руслан Рощупкін, відомий фотографіями зірок естради, зокрема і Ротару. "Що саме Так розхвилювало Вас? Не збагну ...", - запитав у Рощупкина Євдокименко. "Руслан, мене розхвилювало те, що ви маму підставляєте. Особливо перед туром по Росії", - пояснив синові виконавиці фотограф.

"Я не вважаю, що любов до Батьківщини може розцінюватися як негатив... Вам же не соромно святкувати День незалежності Вашої країни? Гарного дня!" – відповів Євдокименко.

Нагадаємо, Ротару шантажують, щоб вона змінила українське громадянство на російське.

Співачка має нерухомість у Криму. За словами її сина, вона не продаватиме будинок у Ялті та не мінятиме громадянства. Руслан Євдокименко наголосив, що його мама є молдаванкою, яка народилася в Україні, не збирається змінювати громадянство, так само і родина її сина хоче залишитися українцями.

“Якщо ситуація ускладниться, ми оформимо посвідку на проживання", - зауважив Руслан. Він також наголосив, що зараз у Криму повна плутанина з документами. "Є тільки чіткий механізм видачі російських паспортів, але немає механізму відмови від них. По суті, є тільки один варіант - виписуватися з Криму", - сказав син Ротару.
 

джерело: ZAXID.NET


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар