Так вбивали твій народ...

Так вбивали твій народ...

2019-01-23 09:27:30

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою. 
Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди... 
Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Росіянина виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям. 
Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці. 
Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь російський непотріб, що не звик до праці на землі. 

oleg vasilenko
Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка... 
І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...

джерело: Український інфопростір


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар