Скоро в Росії Путіна вважатимуть слабаком і зрадником, – російський політолог

Скоро в Росії Путіна вважатимуть слабаком і зрадником, – російський політолог

2014-08-26 23:27:37

Таку думку висловив незалежний російський політолог Дмитро Орєшкін в інтерв’ю білоруському Радіо Свобода, – повідомляє Укрінформ.

«І року не пройде, як ті люди, які були готові кланятися Путіну в ніжки за те, що він «підняв Росію з колін», звинувачуватимуть його, що він або зрадник і слабак, або залежний від США. Щось в їх системі цінностей залишиться, а плюс зміниться на мінус. І Путіна зустрічатимуть свистом», – переконаний Орєшкін.

За його словами, те, що в Україні затримали кадрових російських десантників, показує, що людських ресурсів на Донбасі і добровольців уже недостатньо для «швидкої перемоги», якої так хочуть у Росії.

«Навесні, коли росіяни були сповнені очікування перемоги, яка все спише, в російському суспільстві домінували очікування і навіть вимоги військової підтримки «борців за російський народ» на Донбасі.

А тепер у кілька разів зменшилася кількість прихильників введення військ. Це дуже, по-перше, передбачувано, а по-друге, красномовно. Якщо б була перемога, то все б пробачили. А перемоги немає!» – підкреслив політолог.

джерело: www.zik.ua


Що ще читають на цю темуКоментарів 1
так йому і треба

sljar

Додати коментар


Коментар