Росія використовує окупований Крим як форпост для війни в Сирії — розвідка

Росія використовує окупований Крим як форпост для війни в Сирії — розвідка

2020-03-05 21:05:59

Росія використовує окупований Крим як форпост для війни в Сирії — розвідка

Військова розвідка України спостерігає активну мілітаризацію анексованого півострова. На чому базуються висновки, що винесені у назву матеріалу, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів у інтерв’ю інтернет-виданню “Обозреватель”, повідомляє прес-центр ГУР МО України.

За його словами, в окупованому Криму чисельність військовослужбовців РФ зросла у 2,5 раза – з 10-12 тис. (до початку агресії) до 32500 осіб.

Відбулося нарощування не тільки особового складу, а й озброєння. Це бойові кораблі, авіаційний компонент, який на той час був представлений тільки літаками морської авіації, а також Су-24. На сьогодні це майже весь спектр бомбардувальної та винищувальної авіації.

Крім того, у Криму раніше не було російських засобів протиповітряної оборони С-400. Це все розгорнуто разом з протикорабельними ракетними комплексами “Бал” і “Бастіон”.

Потенціал ЗС РФ і надалі нарощуватиметься. Сьогодні РФ використовує Крим як форпост для проєкції сили не тільки в Чорноморському регіоні, а й як свою основну базу для застосування військ Росії у Сирії.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що Росія стрімко нарощує ударне угрупування біля кордону з Україною.

джерело: Інфо-Спротив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар