Гомін Галичини


В Україні кожного дня від алкоголю помирає близько 110 людей

2020-05-12 13:52:44

В Україні кожного дня від алкоголю помирає близько 110 людей

Щороку через поглинання алкоголю в Україні помирає понад 40 тисяч людей (у середньому 110 кожного дня), за даними Національної ради з питань охорони здоров’я. З тих 40 тисяч, близько 8 тисяч – алкогольне отруєння.

Також за даними екс-міністра охорони здоров’я України, професора Миколи Поліщука, щороку алкоголь вбиває 40 тисяч українців. Це близько 8 тисяч отруєнь, ще 8 тисяч — кардіопатій, а також інші захворювання і нещасні випадки, пов’язані із прийманням алкоголю. Крім того, за його словами, в Україні зараз фіксується 25-30% випадків дитячої патології новонароджених і дуже часто причиною цього є саме алкоголь, тобто поглинання алкоголю як матір’ю, так і батьком. Але цей факт зазвичай не розголошується.

Небезпека криється ще й в тому, що в Україні алкоголізована молодь. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у 2018 році, Україна займає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. 87% українських школярів хоча б раз поглинали алкогольні вироби, 26% роблять це кілька разів на місяць.

Якщо розглядати світову статистику, то у всьому світі 3 мільйони людей помирає від алкоголю за рік. Про це повідомляється в даних ВООЗ. Крім того, з алкоголем пов’язують близько 200 захворювань, серед яких цироз печінки і сім видів раку.


То варто труїти себе алкоголем чи краще обрати тверезий, тобто природний і здоровий спосіб життя? Вибір кожен робить сам.

 

джерело: власне

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

СХИЛІМО ГОЛОВИ… В Україні офіційно поховано 4 тис. учасників АТО. А скільки тіл ще не знайдено??

Під Крутами Герої творили історію молодої України

Так вбивали твій народ...
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар