Гомін Галичини
Таємна історія радянського союзу

Таємна історія радянського союзу

2021-02-11 14:44:03

Таємна історія радянського союзу

Це фото буде на стор. 392 нової книги, автором якої маю честь бути “ТАЄМНА ІСТОРІЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ”.

І пояснення до світлини буде ось таке:
“За 13 років каторжної праці власнику цієї облікової книжки нарахували лише 1240 трудоднів. На які отримано аж цілих 989 кілограмів зерна та 218 рублів і 29 копійок грошей.
Тобто, по 800 грамів зерна та 18 копійок грошей на один трудодень. Можна порахувати інакше: 13 років – це 4748 днів. Тобто цей колгоспник жив на 200 грамів зерна та 5 копійок на день. Ось така «арифметика».

Там ще багато цікавого буде. І про “облікоморале” комуністичних вождів, і про “безкоштовні” квартири, які “давали”, і про “найсмачнішу та найякіснішу ковбасу”, і про люту гризню за владу поміж кремлівськими пацюками…

Как при Сталине платили колхозникам за труд

Зараз книга готується до друку й сподіваємося, що скоро вона побачить світ. Якщо хтось має бажання допомогти потрібному проекту, який розповість про “щасливе життя” у Радянському союзі – прошу.

Прізвища меценатів та спонсорів (такими вважаються усі, хто перекине 200+ грн) обов`язково зазначимо на перший сторінці. Завдяки вам матимемо змогу дарувати книжки бібліотекам. Ну, і, звичайно, книга з автографом у подарунок для вас.
Карта Привату 4149 4991 1119 3197

ОБОВ`ЯЗКОВО повідомте про перерахунок коштів листом на ел. адресу urtab@ukr.net
Повідомте свої реквізити: ПІБ, місто, номер відділення Нової пошти та контактний телефон, куди потрібно буде вислати книжку. Скрін квитанції про проходження коштів не обов`язковий.

“Зробимо” любителів “совка” разом”????????

Павло Бондаренко (Правий)

за матеріалами:

Український Світ

джерело: УС


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар