Майбутнє України будують учасники АТО і мікропідприємці ФОП!

Майбутнє України будують учасники АТО і мікропідприємці ФОП!

2021-02-25 05:14:01

Майбутнє України будують учасники АТО і мікропідприємці ФОП!

Майбутнє України будують учасники АТО і мікропідприємці ФОП!

Нещодавно у місті Лева відбулися збори мікропідприємців ФОП Львівщини за конституційні права і свободи, за збереження спрощеної системи оподаткування, за справедливі тарифи на комунальні послуги для населення.

Збори проходили в приміщенні ресторану «Стожари» за всіма нормами запровадженого карантину. На запрошення Андрія Процика, представника дрогобицьких ФОП за конституційні права і свободи, за збереження мікробізнесу і спрощеної системи оподаткування, за справедливі тарифи на комунальні послуги для населення наша редакція була присутня на зборах у Львові.

Маю за обов’язок розповісти шановному читачеві газети «Гомін Галичини» все що чула і бачила на власні очі.

Збори відбувалися саме тоді, коли Україну снігом замело,  збори відбулися у затишній, родинній атмосфері.

Обговорювалися вкрай важливі і кричущі питання – що робити далі, як домогтися перемоги недолугої влади і відстояти протестні вимоги. Назад дороги немає – тільки вперед. Організаційні питання обговорили чітко і по діловому. На часі є створення первинних осередків, далі обласні організації, представники яких будуть у складі Ради Руху підприємців України «Збережи ФОП». Об’єднання мікропідприємців   - Громадська Спілка, на рівні Профспілок України для захисту прав мікропідприємців ФОП з можливістю входження підприємств. Форма реєстрації оередків ФОП – декларативна, під час стріму (прямий ефір, відеотрансляції).

Основне завдання організації підприємців України «Збережи ФОП» - взаємодопомога і захист конституційних прав і свобод. Щоб з ФОП  рахувалися їм потрібно бути сильними.

Ще у 2019 році при адміністрації Президента України була створена Рада з питань мікропідприємництва, збиралася тільки два рази з моменту створення, тепер вдруге створена рада з питань мікропідприємництва, до цієї ради не увійшли представники мікропідприємництва, то про які вирішення питань можна говорити, - наголосив під час обговорень Владислав Орлов.

ФОП прагнуть бути людьми з якими рахуються.

Нагадаємо шановному читачеві, що протести ФОП тривають з 15 грудня 2021 року, в нелюдських умовах - на морозі, під дощем, на граніті, без пункту обігріву, біотуалетів, на виживання.

22 лютого 2021 року ФОП вчергове передали звернення до Президента України, пропонуємо увазі читачів текст звернення мікропідприємців ФОП:

«Вимагаємо прийняття законопроектів 3853-1(2), 3993. Вимагаємо збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, вимагаємо збереження мікробізнесу.

Володимир Зеленський вимагаємо від вас, як від гаранта, зберегти наше право на підприємництво, наше право на працю гарантовані нам Конституцію України.

При Президентові створено кишенькову Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва куди не включили представників Руху #SaveФОП , які з 15 грудня на Майдані Незалежності протестують в рамках Податкового майдану "Рух #SaveФОП за конституційні права та свободи". Ця Рада нічого не зробила за два місяці свого існування і лише замилює очі.

Президент обіцяв діалог і зустріч(обіцяв неодноразово) з нами для вирішення питання збереження спрощенки. Зустрічей не було, діалог тільки з придворними посіпаками.

#SaveФОП - #SaveUKRAINE

Просимо допомагати фінансово наші спільній боротьбі за права та свободи

Реквізити для благодійної допомоги

ГО «Рух «ЗбережиФОП»

ЄДРПОУ 43383557

рах. UA353206490000026007052752863

В ПАТ КБ ПриватБанк

МФО 320649

Призначення: Благодійна допомога

Публічна виписка з рахунку доступна за посиланням: https://privatbank.ua/business/openstatement»

 

Підприємці налаштовані дуже рішуче і відступати не збираються до досягнення протестних вимог попри чисельні  підступні провокації з боку влади.

До протестного руху "Збережи ФОП" долучилися мікропідприємці зі всієї України, прапори і символіку підприємців люди просять на сувеніри, розуміють, що вбивство малого бізнесу - пряма загроза НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

 

Тепер бачимо на власні очі хто будує майбутнє України – на сході боронять кордони учасники АТО, мікропідприємці ФОП в середині країни, на граніті, не шкодують своє здоров’я, втримують московську навалу.

Анна Баневська

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар