Гомін Галичини
Підприємці України / #SaveФОП: Д??ЛЕТАНСТВО чи ШУЛЕРСТВО?

Підприємці України / #SaveФОП: Д??ЛЕТАНСТВО чи ШУЛЕРСТВО?

2021-03-03 20:21:13

Підприємці України / #SaveФОП: Д??ЛЕТАНСТВО чи ШУЛЕРСТВО?
⁉️Д??ЛЕТАНСТВО чи ШУЛЕРСТВО?
✊Протести Руху #SaveФОП спонукають владу вживати різного роду заходів та працювати, створювати Ради з питань малого підприємництва, робочі групи, тощо. Шкода, що це лише імітація.

📍Нещодавно, один із великих керівників робочої, «духом окрєпший в борьбе» за ФОПів і «щирий вболівальник» за підприємництво - гучно повідомив, що робочою групою під його керівництвом напрацювано зміни до закону №2735(в народі 367), яких послідовно вимагає підприємницька спільноста і Рух #SaveФОП. Сьогодні ж це благо та спасіння для ФОПів було з помпою розрекламоване Радою з питань сприяння малого підприємництва при

📍От тільки радитись заступник міністра вперто хоче лише їз самим собою і презентує відверті дурниці.
Можливо дається в знаки відстутність досвіду або він навмисно впарює відверту лажу.
???️Зміни в статтю 8 закону №2735 абсурдні, бо вони не вилучають у ФОПа обов’язку надавати контролеру первинні документи при перевірці, а вносять дивне уточнення про те, що такі документи мусить надати перевіряльнику підприємець, якщо під час перевірки хаарактеристик буде встановлено, що продукція є небезпечною, становить ризик, або не відповідає встановленим вимогам.
???️При цьому в статті 23 цього ж закону, яка так і називається «Порядок проведення перевірок характеристик продукції» так і залишається: «Під час проведення перевірок характеристик продукції проводиться перевірка документів, у разі необхідності - обстеження зразків продукції, за результатами яких приймається рішення про відбір та експертизу (випробування) зразків продукції…(п.1.ст.23)». Та і в п.7 статті 23 прописують казуістику - в статті, яка визначає Порядок проведення перевірок характеристик продукції вказують, що документи зазначені в цьому ж п.7 орган ринкового нагляду має право вимагати первинні документи, !
⁉️ ВДУМАЙТЕСЬ !
У разі, якщо за результатами перевірки характеристик продукції встановлено, що продукція є небезпечною, становить ризик, або не відповіадє встановленим вимогам. В пункті який визначає порядок перевірки характеристик посилатись на результат перевірки характеристик - це сюр.
???️За процедурою, визначеною в статті 23, саме відбувається перевірка характеристики продукції, а одним з елементів цієї перевірки є перевірка документів і тому не можна робити в законопроекті такі кульбіти, якщо звісно не стоїть бажання просто замилити очі чи легітимізувати нову корупційну складову.????
❗️Позиція Руху #SaveФОП була і залишається незмінною:
📌ми вимагаємо справжніх змін, а не ілюзій.
📌Ми пропонували і пропонуємо внести в закон №2735 зміни в частині повного вилучення обов’язку для ФОП-спрощенців надавати первинні документи на початку перевірки.
- У ринковий спосіб, купивши товар, контролери повинні проводити лабораторні випробування продукції і тільки у разі встановлення лабораторними методами зарози чи небезпеки життю від даної продукції вживати заходів з’ясування шляхів надходження продукції на ринок країни.
📌Ніяких оглядів і суб’єктивних оцінок контролерами. Тільки за результатами доведених лабораторним методом фактів загрози життю і здоров’ю влада має право стягувати з підприємців штрафи та вилучати з обігу зазначену продукцію.
❗️На підставі відсутності документів штрафувати і вилучати чужу власність - це злочин.
за матеріалами:
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар