Євро-2016. Четвертий тур. Люксембург – Україна. Анонс матчу

2014-11-15 18:59:25

Сьогодні, 15 листопада, національна збірна України з футболу зіграє свій четвертий поєдинок відбору до чемпіонату Європи 2016 року. Суперником «синьо-жовтих» у гостьовій грі буде збірна Люксембурга. Матч на полі стадіону «Жозі Бартель» розпочнеться о 19:00. Пряма телетрансляція на каналах «Україна» та «Футбол 1». ЛЮКСЕМБУРГ - УКРАЇНА Здобувши перемоги над Білоруссю та Македонією, Михайло Фоменко зменшив тиск на свою команду з боку вболівальницької громади. Однак, досягнувши потрібного результату, збірна України в попередніх двох матчах була далекою від свого кращого футболу. Поєдинок з Люксембургом – це чудова нагода не тільки взяти чергові три очки, але й знову відчути смак гри, пише ua-football.com. Родзинка Збірна України зіграла вісім офіційних матчів проти національних команд країн-карликів. На щастя, конфузів у вигляді втрати очок вдалось уникнути, більше того синьо-жовті в цих поєдинках не пропустили жодного голу, забивши натомість 41 (виходить в середньому п’ять за гру). Однак, якщо брати до уваги результати останніх років, можна стверджувати, що Люксембург – найсильніша збірна серед команд, які зазвичай потрапляють до останнього кошика при жеребкуванні. Зокрема в цьому році Червоні леви окрім нічиєї з Білоруссю можуть похвалитись нічиєю зі збірною Італії на її полі. Щоправда, то була товариська гра. Що стосується офіційних поєдинків, то, наприклад, в рамках відбору до останнього Чемпіонату світу люксембуржці перемогли Північну Ірландію та двічі поділили очки з Азербайджаном. У попередньому відборі до Євро перемагали Албанію, а в 2008-му створили справжню сенсацію, перегравши Швейцарію на її полі в кваліфікації до південноафриканського Мундіалю. Тобто можемо говоримо, що за один цикл мінімум один результат, близький до сенсаційного, наш наступний суперник створює. Зверхнє ставлення може вилізти боком, але і собі ціну потрібно знати – Україна беззаперечний фаворит гри і повинна доводити це на полі. Історична складова За 22 роки незалежності збірна України з Люксембургом грала лише раз, та і то товариський матч. Сталась ця подія в 2006-му році якраз напередодні німецького Мундіалю. Олегу Блохіну потрібен був спаринг з суперником, який би не вимотав українську команду та дозволив їй відчути впевненість у власних силах. Люксембург зі своїм завданням впорався на відмінно. Протягом усієї гри господарі тримали кругову оборону, якою керував голкіпер Жонатан Жубер. В першому таймі люксембуржці втримали ворота на замку, щоправда, стартовий склад від Олега Блохіна був доволі експериментальним. З основних гравців атаки на полі були хіба що Ребров та Гусєв. По перерві на полі з’явились Ротань, Назаренко та Воронін, трохи згодом до них приєднались Шевченко та Каліниченко. Власне, Андрій та Максим вийшли на заміну, коли збірна України вже вела в рахунку. На 54-й хвилині Воронін після пасу Реброва пробив зльоту в нижній кут. До 81-ї хвилини українцям не вдавалось закріпити перевагу, поки після чергового проходу правим флангом Олег Гусєв не простр

джерело: Zik.ua