Блінкен вперше в Україні

Блінкен вперше в Україні

2021-05-12 09:04:52

Блінкен вперше в Україні

З чим приїхав держсекретар США

Блінкен вперше в Україні

 
Держсекретар США Ентоні Блінкен в Україні – це вперше до нас приїхала "людина Байдена". Блінкен провів кілька важливих зустрічей, зокрема – із президентом Володимиром Зеленським.

  • Під час розмови з українським лідером держсекретар США наголосив на загрозі з боку Росії, яка досі існує, та підтримці України.
  • Поговорили і про "Північний потік-2", реформи та майбутнє членство України в НАТО. США підтримали надання Україні Плану дій щодо вступу до альянсу.
  • Глава держави запросив Джо Байдена відвідати Україну. Блінкен ж відповів, що Штати обов’язково знайдуть відповідний час.

Окрім того, Ентоні Блінкен поговорив із очільником МЗС Дмитром Кулебою, главою ПЦУ Епіфанієм, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками Верховної Ради.
 
Словом, усі сподіваються на швидкий і великий ефект від цього візиту держсекретаря США. Мабуть, здогадуєшся, кому така співпраця точно не сподобається.

за матеріалами:

Зеленський пожартував про російський переклад на зустрічі з Блінкеном

Володимир Зеленський провів спільну пресконференцію з американським держсекретарем Ентоні Блінкеном. Президент у жартівливому тоні відреагував на російський переклад для однієї з журналісток


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар