у приміщенні Дрогобицького центру культури та мистецтв "Каменяр" з нагоди Дня Незалежності України в

у приміщенні Дрогобицького центру культури та мистецтв "Каменяр" з нагоди Дня Незалежності України в

2021-08-31 01:27:09

у приміщенні Дрогобицького центру культури та мистецтв "Каменяр" з нагоди Дня Незалежності України в
24 серпня 2021 року, у приміщенні Дрогобицького центру культури та мистецтв "Каменяр" з нагоди Дня Незалежності України відбулося спортивне свято "Шашки-64". Захід відбувся за сприяння дрогобицького міського голови Тараса Кучми і депутата Дрогобицької районної ради, голови фракції ЄС Андрія Яніва.
На це спортивне свято сьогодні завітали: триразовий чемпіон світу з шашок, заслужений майстер спорту України Іван Фідик; заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу і Європи, чемпіонка дефілімпійських ігор для жінок з вадами слуху Тетяна Бакланова; майстер спорту України з шашок, майстер ФІДЕ Іван Яремко; голова Львівської обласної федерації шашок Національної федерації, віце-президент Федерації шашок України Іван Ільницький; кандидат у майстри спорту України з шашок Ярослав Мулик; голова федерації шахів Любомир Роман; заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч; начальник відділу з питань фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради Оксана Сотрихіна, кандидат у майстри спорту України з шахів, тренер Дрогобицької ДЮСШ ім. Івана Боберського Володимир Кузик; депутат Дрогобицької районної ради Андрій Янів та інші. Статус судді змагань належав Сергієві Пересаденку.
Спочатку всіх присутніх привітав та побажав успіхів чемпіон України з шашок Іван Фідик. Учасників свята також привітали Андрій Ковч, Тетяна Бакланова, Андрій Янів, Іван Ільницький. Далі розпочався другий етап свята. Змагалися з кандидатом у майстри спорту Ярославом Муликом 16 учасників різного віку. Цікаво, що на цей захід прийшла майже вся сім'я - вчителька дрогобицького ліцею №4 імені Лесі Українки Олександра Ульмер разом зі своїми синами Давидом, Марком та Андрієм. Шашки в родині Ульмер є сімейним захопленням, а голова сім'ї, як повідомила згодом Олександра Богданівна, захоплюється грою в шахи.
Сеанс одночасної гри зайняв чимало часу. Першими вибували слабші суперники Ярослава Пилиповича. Роль спікера-коментатора, і навіть голосом підтримки для суперників Ярослава Мулика взяв на себе Іван Ільницький та успішно її виконував до кінця змагання. Та ось нарешті останній гравець - Олександра Ульмер. За результатами змагань 15 учасників програли спортсменові, а юна учасниця Тетяна Гринюк зіграла внічию.
Розважив присутніх третій етап святкування - "Весела шахова естафета". Між двома командами у коридорі стояв стіл із шахівницею. По черзі кожен учасник протилежних команд підбігав до шахівниці, робив один хід і швидко біг назад. Виграш зараховувався по витраченому на партію часу; поразкою команди також вважалися три неправильні ходи на шахівниці. Загалом участь в естафеті взяли чотири дитячі команди. Така гра принесла чимало втіхи як маленьким учасникам, так і їхнім батькам. Суддею естафети був Іван Ільницький. Команда-переможець у складі Питлюка Богдана, Мазурик Надії, Гринюк Тетяни та Гринюк Юлі отримала кубок, а загалом всі учасники спортивного свята "Шашки-64" з рук чемпіонів та депутата Андрія Яніва отримали сьогодні солодкі подарунки та грошові премії.
Висловлюємо вдячність за всебічну підтримку свята головному меценатові Євстахію Яніву, торговому центру "Шах", а також всім, хто взяв активну участь в успішному проведенні святкового заходу.
джерело:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар