Лідер «зелених» ФРН закликала не запускати Nord Stream 2

Лідер «зелених» ФРН закликала не запускати Nord Stream 2

2021-10-22 10:20:28

Лідер «зелених» ФРН закликала не запускати Nord Stream 2

Співголова німецької партії «Союз-90»/«Зелені» Анналена Бербок поклала на фашистську росію відповідальність за хаос на газовому ринку Європи і закликала не видавати дозвіл на запуск «Північного потоку-2» до тих пір, поки проект не буде повністю відповідати законодавству ЄС.

Про це вона заявила в опублікованому в середу інтерв’ю медіагрупі «Функе».
«Я хочу, щоб дотримувалося європейське право в галузі енергетики. Конкретно це означає, що оператором «Північного потоку-2» повинна бути одна компанія, а поставляти газ інша. Поки це один і той же концерн, не можна видавати дозвіл на експлуатацію», — сказала Бербок, яка в новому уряді може обійняти посаду голови МЗС.

Ціна газу в ЄС злетіла на 30% «Газпром» продовжив газову війну

Зліт цін на газ, які в моменті досягали майже 2 тисяч доларів за тисячу кубометрів і як і раніше тримаються вище 1000 доларів, за словами Бербок, пов’язаний з підвищеним попитом і низькою пропозицією.

«При цьому можна спостерігат «гру в покер» з боку Росії: поставки газу пристойно скоротилися», — констатувала вона.

«Проблема в тому, що, хоча Росія відповідно до контрактів поставляє газ в Європу, сховища наразі порожні. Російська сторона це робить свідомо, щоб змусити скоріше ввести в експлуатацію «Північний потік-2», хоча не всі правові умови виконані », — сказала Бербок.

«Ми не дозволимо нас шантажувати», — додала вона.

Україна не отримала ПДЧ у НАТО в 2008-му через Меркель і Саркозі

Нагадаємо, фашистська росія почала скорочувати поставки газу в ЄС в липні, вдаривши по ринку, який вже страждав від 20-процентного падіння імпорту СПГ.

Потім, з вересня, «Газпром» перестав бронювати додаткові потужності українського транзиту, а з жовтня втричі скоротив завантаження трубопроводу «Ямал-Європа», що качає газ із Західного Сибіру в ФРН.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

джерело:

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар