Гомін Галичини
Територіальна цілісність, суверенітет і незалежність України:

Територіальна цілісність, суверенітет і незалежність України:

2023-03-15 23:17:19

Територіальна цілісність, суверенітет і незалежність України:

13.03.2023 

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter]Територіальна цілісність, суверенітет і незалежність України: ЄС подовжує персональні обмежувальні заходи на пів року

Територіальна цілісність, суверенітет і незалежність України: ЄС подовжує персональні обмежувальні заходи на пів року

  Read more  

оригінал статті за посиланням:

https://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/ukraine%E2%80%99s-territorial-integrity-sovereignty-and-independence-eu-renews_en?channel=eu_delegation_to_ukraine_media_newsletter&date=2023-03-13&newsid=0&langid=&source=mail

 

Сьогодні Рада ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходів щодо осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на шість місяців, до 15 вересня 2023 року .

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження на пересування для фізичних осіб, заморожування активів , а також заборону надавати кошти чи інші економічні ресурси фізичним та юридичним особам зі списку. Санкції продовжуватимуть застосовуватися до 1473 осіб та 205 організацій , багато з яких є мішенню у відповідь на триваючу необґрунтовану та неспровоковану військову агресію Росії проти України.

Після 24 лютого 2022 року, у відповідь на військову агресію Росії проти України, ЄС масово розширив санкції проти Росії з метою суттєвого послаблення економічної бази Росії , позбавлення її критично важливих технологій і ринків, а також значного обмеження її спроможності вести війну.

У висновках Європейської Ради від 9 лютого 2023 року ЄС підтвердив своє рішуче засудження агресійної війни Росії проти України, яка є грубим порушенням Статуту ООН і завдала величезних страждань і руйнувань Україні та її народу.

Росія повинна негайно припинити свою жорстоку війну.

Європейський Союз непохитно підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно, а також непохитно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

10-й пакет санкцій щодо загарбницької війни Росії проти України: ЄС включив до санкційного списку ЄС додатково 87 фізичних та 34 юридичних осіб (прес-реліз, 25 лютого 2023 р.)

Обмежувальні заходи ЄС проти Росії через Україну (хроніка)

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар