Українська співачка SONCE з латиноамериканським вайбом презентує новий хіт «ВідчуVIBE»

Українська співачка SONCE з латиноамериканським вайбом презентує новий хіт «ВідчуVIBE»

2023-11-10 06:17:41

Українська співачка SONCE з латиноамериканським вайбом презентує новий хіт «ВідчуVIBE»

Мандрівна українська співачка SONCE презентує новий українсько-іспанський реггетон під назвою «ВідчуVIBE». Це пісня, від якої ти одразу ловиш літній вайб та поринаєш в латинські танці.

 

«Понад рік тому я зрозуміла, яку саме музику хочу створювати - українські пісні з латинським вайбом. Але було не на часі, ці жахливі події в моїй країні зовсім не давали розкритися мені на 100%. Все, не можу більше це в собі тримати й нарешті я готова поділитися, як звучить справжнє SONCE», — ділиться співачка.

 

«ВідчуVIBE» — це вже четвертий сингл співачки. Пісня була написана та кліп відзнятий в райському місці — Балі. 5 днів з великою командою акторів, танцівників, операторів. Вони знімали кліп на чорних пляжах Балі, в найпопулярніших неймовірно красивих місцях, танцюючи в натовпі туристів.

 

SONCE – сольний проєкт Анастасії Бусел — артистка, сонграйтерка, піаністка, викладач вокалу і блогер, родом із міста Славутич, що на Київщині. За плечима артистки ще три попередні сингли: пісня «Ти - океан», яку присвятила коханому нареченому, дебютний сингл «Живи», який SONCE випустила на початку повномасштабного вторгнення, та різдвяний англомовний сингл «Christmas time with you».

 

 

«ВідчуVIBE» на YouTube:

https://youtu.be/H0qQVrss5vE

«ВідчуVIBE» на цифрових платформах:

https://song.link/vidchuvibe

 

 

SONCE в соцмережах:

Instagram

https://instagram.com/sonce_official

YouTube

https://www.youtube.com/@sonce_official

TikTok

https://www.tiktok.com/@sonce_official

Facebook

https://web.facebook.com/anastasiia.busel


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар