Рок-співачка KAROOKA презентує сингл «ЛАК»

Рок-співачка KAROOKA презентує сингл «ЛАК»

2024-03-29 10:01:06

Рок-співачка KAROOKA презентує сингл «ЛАК»

Співачка KAROOKA презентує весняний сингл  «ЛАК»,  закликаючи жінок перестати чіплятись за минуле та дорослих чоловіків, які на справді «мамині синочки».

Сингл «ЛАК» —  черговий меседж, про важливість самоповаги, відстоювання своїх кордонів та необхідність рухатись вперед, залишаючи за спиною токсичні стосунки та переживання.

Традиційно весна вважається часом розквіту та оновлення на всіх рівнях та у всіх проявах. Теплішає, і вже можна зняти зимовий одяг, який обтяжує, додати легкості, зробити нову зачіску та яскравий манікюр. А найголовніше – прийшов час нарешті сказати «па-па» набридливому кавалеру, вдихнути теплого весняного повітря та почати робити цей світ кращим та цікавішим!

«Моя нова пісня «ЛАК» — це гімн дівчат, котрі знають собі ціну. Драйвова весняна пісня, яка спонукає до змін! Саме зараз – найкращий час, щоб позбутися різного мотлоху у своєму житті!», —  коментує KAROOKA.

Разом з релізом синглу «ЛАК» співачка презентує однойменну відеороботу, режисеркою якої стала Марина Mango, а головними героями кліпу телеведучий В’ячеслав Соломка, королева українського епатажу — Хапуга Лариса Сергіївна та музиканти KAROOKA.

«Вперше я сміливо, публічно і чесно розповідаю про набутий досвід, не боячись, що пісню почують ті, кому вона присвячена. Також, я вперше залучаю до промоції своєї творчості медійних людей. Режисеркою кліпу стала моя подруга Марина Mango — це перший її досвід в ролі режисера кліпу. Марина має величезний досвід з графічного дизайну, оформлює наймасштабніші у країні концерти, також вона робить обкладинки до всіх моїх релізів. Тому дякую кожному й кожній, хто підтримує мене та мою творчість», — розповідає KAROOKA.

Зі слів співачки, не потрібно дозволяти собі бути другорядним гравцем на чоловічому полі, навіть якщо головна конкурентка його Мамця. Життя можна змінити у будь-який момент, не потрібно боятися змін, починати ніколи не пізно. Потрібно лише знайди себе, бути самим собою — життя в кожного одне.

оригінал статті натисни тут:


джерело: відкрите


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар