Гомін Галичини
Голова Національних зборів Франції.Антипремії за просування тютюнової індустрії

Голова Національних зборів Франції.Антипремії за просування тютюнової індустрії

2024-03-29 14:36:36

Голова Національних зборів Франції.Антипремії за просування тютюнової індустрії

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі
на 29 березня 2024 року

14:30,  Моніторинг культурної спадщини на окупованих територіях у 2023-2024 рр. Руйнування та пошкодження культурних об’єктів росіянами
⦁ Денис Яшний, провідний науковий співробітник Національного заповідника "Києво-Печерська лавра", голова моніторигової групи Кримського Інституту Стратегічних Досліджень (КІСД).
⦁ Олександр Симоненко, провідний науковий співробітник Інституту археології НАН України, експерт КІСД.
⦁ Мар’яна Томин, директор департаменту культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП).
⦁ Ліна Дорошенко, завідувач сектору департаменту культурної спадщини МКІП.
⦁ Ольга Шмиглик, асистент проєктного менеджера КІСД.
Детальніше

16:00,  Оголошення переможців антипремії «Золота Коса – 2023». Антипремії «Золота коса» та «Золоте гальмо» вручаються народним депутатам та урядовцям за просування інтересів тютюнової індустрії всупереч інтересам захисту здоровʼя громадян.
⦁ Дмитро Купира, виконавчий директор ГО "Життя";
⦁ Сергій Миткалик, голова правління ГО "Антикорупційний штаб";
⦁ Марія Землянська, журналістка-розслідувачка;
⦁ Богдан Кашаник, юрист ГО "Центр демократії та верховенства права".
⦁ Людмила Тягнирядно, журналістка у ГО "Центр прав людини ZMINA", ведуча на Українському радіо, модераторка.
Детальніше

18:30,  Підтримка України Францією. Пресконференція Голови Національних зборів Франції
⦁ Яель Брон-Піве, Голова Національних зборів Франції.
Детальніше

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського ДомуПресцентр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:
цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар