Дрогобич: Петро Суда: «Баба з воза – коням легше!»

Дрогобич: Петро Суда: «Баба з воза – коням легше!»

2014-12-11 16:11:06

Дрогобич: Петро Суда: «Баба з воза – коням легше!»


Вчора, 10 грудня, на сесії Дрогобицької міської ради розглядалося питання щодо обрання першим заступником міського голови депутата Петра Суду. Кандидатура ця була запропонована в.о. мера Тарасом Метиком. Мотивував свій вибір п. Тарас тим, що у п. Суди за «плечима» є чималий досвід роботи на цій посаді (до публікації додаються відеоматеріали, на сайті лайфінфо).

Члени виконкому від ГО «Дрогобицького Майдану» висловили своє незадоволення щодо даної кандидатури. Мовляв, «ударівця» П. Суду навіть виключили з лав партії. Правда не озвучили: за що?

У листі до депутатів наголошується, що П. Суда «має занадто заплямовану репутацію». Петрові Суді закидають, що за його керівництва дрогобицьке КРУ було найбільш корумпованою структурою, а також, що ніби то за часів Януковича він був ймовірним кандидатом на посаду голови райдержадміністрації. На думку майданівців, обрання П. Суди на посаду першого заступника мера не тільки не принесе Дрогобичу кардинально нових позитивних змін та перетворення на європейське місто, але розв’яже руки тим, хто намагається протягувати особисті питання на розгляд сесії, виконавчого комітету та інших структур міської ради.

На сесії прозвучали пропозиції, щоб на цю посаду висувати молодих фахових людей, спроможних генерувати ідеї щодо реформування міського господарства і організовувати їх реалізацію. Такої ж думки дотримувалися й депутати Сергій Гориславський та Юрій Яцків.

Член виконкому ДМР, майданівець Юрій Кушлик дорікнув Петрові Суді, що під час виступу той не зачитав програми, яка передбачає шляхи наповнення місцевого бюджету. На що Петро Суда відповів, що програму скласти не є трудно, проблематичніше буде її виконувати?

Згодом про внесення змін до міського бюджету на 2014-й рік доповіла начальник фінансового управління міськвиконкому Оксана Савран. У своєму виступі вона акцентувала увагу на те, що картина по бюджету на сьогоднішній день кардинально змінилася. Якщо, згідно з результатами 9-и місяців поточного року виконання бюджету складало 67,9 відсотка, то на сьогодні виконання бюджету складає майже 90 відсотків.

Виступ п. Оксани перебило несподіване вторгнення до сесійної зали доведеного до відчаю дрогобичанина, пенсіонера, інваліда другої групи. Криком «Де той пан Шагала?» пенсіонер звеселив усю публіку. Виявилось, що панові не сподобалося, що структура Дрогобицького водоканалу підняла тарифи на комунальні послуги, і , як зауважив у присутності журналістів пенсіонер, «забрала йому субсидію».
- А за що жити? - Бідкався доведений до відчаю пенсіонер. Добродій Володимир Кондзьолка забажав особисто втрутитися у ситуацію. І, як зауважив дідусь, почав виштовхувати його з Ратуші (відео додається). На що невдоволені громадяни запитали у Володимира Мироновича: «Хіба Ви приватизували Ратушу?» (відео є на сайті лайфінфо).

За пропозицією депутата Михайла Ваврина, голосування кандидатури Петра Суди було таємним. Щоб бути обраним, Петрові Суді необхідно було набрати половину з депутатського складу (26 голосів).

За кандидатуру П. Суди віддали голоси 20 депутатів, 23 депутати проголосували проти і 4 утрималися. Три бюлетні було погашено.
На негативний результат голосування П. Суда відреагував прислів’ям: «Баба з воза – коням легше».Вікторія Л??Ш??К         

джерело: лайфінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар