Гомін Галичини


У Дрогобичі дітям вимушених переселенців розповіли про традиції краю, обдарували їх солодощами

У Дрогобичі дітям вимушених переселенців розповіли про традиції краю, обдарували їх солодощами

2014-12-19 22:39:43

 17 грудня, у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся інтерактивний захід для молоді, присвячений Всеукраїнській декаді зайнятості. До участі в ньому запросили дітей вимушених переселенців зі сходу України і Криму та їхні батьків, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості.

 

Під час заходу з юними учасниками  проводились вікторини та конкурс малюнків на тему «Моя майбутня професія». Дітям було дуже цікаво розгадувати загадки про професії. Кожен учасник мав змогу розповісти про те, ким хоче стати в майбутньому і яку професію обрати.

 

«Професійний розвиток людини починається з дитячих років, - каже директор центру Богдан Волошин. - Хтось хоче бути як мама, або тато, а дехто має вже свої погляди на професію – «лікують» ляльок, підстригають їм волосся, готують для них їжу, шиють одяг, дехто більше любить малювати, а хтось з допомогою конструктора створювати цікаві споруди. Сьогодні для них це дитяче захоплення, а завтра може стати їхнім покликом душі, їхнім вибір. Саме нахили і здібності у маленьких дітей першими бачать батьки та вихователі чи вчителі, які повинні їх підтримувати та розвивати». 

 

Зі слів посадовця, фахівці служби зайнятості розповіли дітям про народні традиції нашого краю. Малеча радо брала участь у розмові. Діти читали вірші і виконували пісні про св. Миколая. Відтак їх обдарували солодощами.

 

Спонсорами цікавого заходу були небайдужі до дітей переселенців приватні підприємці Р.Муль, О.Буга, В.Мусійчук, О.Березун, за що діти і керівництво центру зайнятості їм щиро вдячні.

Іван Тихий

джерело: Дрогобичанин.ком.ю.ей

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

У Дрогобичі ще раз перенесли термін звільнення центру міста від вуличної торгівлі

Ще раз про вбивство брата воїна АТО

Громадські гроші – на вітер?

У Трускавці відкрито центр малоінвазивної хірургії та урології
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар