Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУльотне відкриття нового пабу

2014-12-23 13:36:39


Ульотне відкриття нового пабу

19 грудня, на свято Миколая, попри всі складнощі та тривожні новини, діти та дорослі отримали очікувані подарунки та зовсім несподівані сюрпризи. Тому, що людина не може постійно жити в напрузі та стресі, а намагається попри все зробити свято рідним, близьким, знайомим і не дуже. Приємне і красиве свято подарувало цього дня трускавчанам та гостям міста «Сузір’я Лева» – на вулиці Данила Галицького,2 біля СПА-центру «П’ятий океан» відкрито реконструйований новий «старий» паб «Ульотне пиво».

Все тут зроблено для затишного відпочинку та задоволення справжніх мужчин та їх подруг – пілотно-повітряна атрибутика, плазмовий екран для перегляду найцікавіших спортивних подій та живе Микулинецьке пиво. На відкритті на гостей чекало багато цікавих конкурсів та вікторин, в тому числі й з випивання пива. Неповторну музичну атмосферу створив кавергурт «cherry bombers». А під закінчення вечора ведуча свята Зоряна Конопельська повідомила гостям, яким принесли рахунки за замовлені страви та напої, що ці рахунки вони не оплачують, а можуть просто забрати собі на пам’ять, бо з кожного столика за вечір – лише по символічній одній гривні на початок.

А вже з 20 грудня в пабі був заведений та почав діяти Календар випитого пива, в якому потрібно зареєструватися, і де фіксуватимуться всі випиті бокали гостей. І за підсумками місяця найбільші поціновувачі пінного напою отримають призи.

На закуску до пива в пабі «Ульотне пиво» пропонуються страви на грилі, цікаві салати та гарячі страви. Якщо після солоного захочеться солоденького, є й фірмові десерти.

Іра Циган

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему

Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень