Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівАртисти Дрогобицького театру привезли на Луганщину шопку, «Наталку Полтавку» та подарунки

2014-12-23 14:31:54


Артисти Дрогобицького театру привезли на Луганщину шопку, «Наталку Полтавку» та подарунки

Як повідомили  «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, на центральній площі міста Сіверськодонецьк урочисто встановлено різдвяну шопку, виготовлену майстрами художнього професійно-технічного училища смт Івано-Франкове Яворівського району.

У прес-службі ЛОДА повідомили у вівторок «Щоденному Львову»: «Завдяки налагодженій тісній співпраці очільників Львівської і Луганської областей Юрія Турянського та Геннадія Москаля, 19 грудня, в День Святого Миколая, на центральній площі міста Сєвєродонецьк Луганської області урочисто встановлено різдвяну шопку, виготовлену майстрами художнього професійно-технічного училища смт Івано-Франкове Яворівського району». У повідомленні також конкретизують:

«Близько чотирьохсот дітей, які приїхали на свято Миколая у Сєвєродонецьк із підконтрольної Україні території, переглянули вертепне дійство у постановці Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. Окрім того, малеча отримала в подарунки від львів'ян солодощі та національні сувеніри.

Також в рамках гастрольного туру, трупа Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича з великим успіхом презентувала для мешканців міст Рубіжне та Сєвєродонецьк виставу «Наталка Полтавка» за п'єсою Івана Котляревського. Зворушливим моментом було спільне виконання Державного Гімну України після закінчення вистави.

Від імені очільника області Юрія Турянського львівські актори передали в подарунок вихованцям школи №46 м. Щастя, якою опікується Львівська ОДА, портрет Тараса Шевченка. Голова Луганської ОДА Г.Москаль подякував делегації Львівської області за чудове свято та висловив надію на подальшу співпрацю між областями.

«Це свято – доказ того, що схід і захід разом, що Україна – єдина. Щиро вітаю вас зі святом святого Миколая. Успіхів Вам і найголовніше – миру», – сказав Геннадій Москаль».

dailylviv.com

джерело: dailylviv.com


Що ще читають на цю тему


Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

- Гроші є?

- Ні!

- А якщо знайду?

- Буду вдячний!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень