Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівТарас Метик: "Декларувати на Дрогобицькому Майдані - це одне, а втілювати в життя - зовсім інше!"

2014-12-25 15:05:26


Тарас Метик:

- Скажу відверто, 2014-й рік завершується дуже гарно, оригінально і цікаво. Навіть в тому плані, що я отримав сьогодні дуже приємну інформацію.
Усі ви знаєте, що для того, аби повернутися до того посадового крісла, у яке мене «посадили» у 2010-у році, я змушений був пройти відповідну «епопею» у судових інстанціях. Днями вона завершилася. Вищий адміністративний суд України відхилив касаційну скаргу, яка була подана адвокатом Анатолієм Мацеєм від імені Дрогобицької міської ради, і залишив рішення про задоволення мого позову в силі. Тобто «епопея» ця в судових інстанціях закінчилась.

Саме з такими словами звернувся до журналістів на сьогоднішній звітній прес-конференції секретар Дрогобицької міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик (відео додається).

Далі йшла мова про те , що ситуація, яка склалася з владою міста є напруженою. Після звільнення екс-мера Дрогобича Олексія Радзієвського судовим рішенням з посади міського голови, з керівників міста залишився єдиний – секретар міської ради Тарас Метик, який виконує обов’язки міського голови.

Питання з обранням першого заступника та керуючого справами міста, оскільки ці посади залишаються вакантними, а роботи чимало, щоб виконувати її одному секретареві міської ради, й досі залишається відкритим.
Закінчується календарний рік, потрібно вирішити усі фінансові питання, а особливо – покриття заборгованості. Попереду грядуть реформи, які потрібно буде впроваджувати на місцях, тому ведуться переговори з депутатами щодо визначення кандидатур на вільні керівничі посади.

Перша зустріч депутатів та секретаря міської ради відбулася третього грудня. На посаду першого заступника депутати запропонували кандидатури Петра Суди, Богдана Іванціва та Володимира Ямельницького. Однак п. Богдан відмовився від пропозиції колег. Таємним голосуванням під час першого пленарного засідання 55-ї сесії Дрогобицької міської ради депутати не підтримали кандидатуру Петра Суди.

Оскільки посади залишалися вакантними, то Тарас Метик продовжив переговори з депутатами та представниками громадськості щодо кандидатур.
"Я відкритий до конструктивного діалогу з усіма, адже ми чітко усвідомлюємо, що відтягувати усі ці процеси немає часу. А місту потрібні кваліфіковані, енергійні та ініціативні фахівці" - наголошував секретар ради під час зустрічей та ділових переговорів з представниками громадських організацій та депутатського корпусу.

Згодом на посаду першого заступника запропонували кандидатуру Івана Лепкого - керівника департаменту міського господарства. Іван Лепкийпогодився з цією пропозицією колег. Однак з певних на те причин перед обговоренням його кандидатури на зустрічі з депутатами, п. Лепкий відмовився від даної пропозиції. Подейкують, що побоявся тиску з боку ГО "Дрогобицький Майдан".

Станом на сьогоднішній день група депутатів пропонує на посаду першого заступника Володимира Ямельницького, а на посаду керуючого справами міста - юриста за фахом Михайла Яніва.
Однак на понеділковій нараді у Ратуші та під час сьогоднішньої прес-конференції Тарас Михайлович озвучив ще трьох претендентів на вакантні посади, які є кандидатами наук економічного спрямування, особливо в аспекті розвитку регіональної економіки: Романа Корпана (начальника відділу економіки Дрогобицької міської ради), Ігоря Якима (начальника служби у справах дітей Дрогобицької міської ради) та Зеновія Кваснія (головного спеціаліста з питань внутрішньої політики відділу забезпечення діяльності виконкому). Посадовець наголосив, що на "лаві запасних" у нього потужна команда, адже ці люди є не тільки професіоналами і знають усі аспекти управлінської роботи, але й є науковцями, які мають чималі здобутки.

Щодо взаємин з ГО "Дрогобицький Майдан", то Тарас Метик відзначив, що міська рада дійшла порозуміння з представниками цієї організації. І він має надію, що хороші взаємини будуть тривати не тільки на папері, а й під час нарад, зустрічей, тощо. Бо, як відзначив Тарас Михайлович, декларувати на Дрогобицькому Майдані - це одне, а втілювати в життя - зовсім інше!".

- З нагоди наступаючих Новорічно-Різдвяних свят ми будемо мати у Дрогобицькому краї 43 дитини із зони АТО. Вони прибудуть в наші краї третього січня. До нас звернулися організатори приїзду діток зі сходу України з проханням - організувати їм відповідну Новорічно-Різдвяну програму у Дрогобичі. Ми з розумінням поставилися до цього прохання і погодилися допомогти. Тож зробимо усе можливе, аби ті діти запізнали наш край, наш Дрогобич в історичному плані, пізнали наші традиції, звичаї, культуру. І поїхали від нас з найкращими враженнями про наш край, наше місто, про наших краян та дрогобичан. – Повідомив Тарас Метик присутнім.

Під час спілкування з журналістами Тарас Михайлович розповів про стан справ у місті - про благоустрій та житловий фонд, про виконання спеціального фонду, про витрати та прибутки бюджету (усе зафіксовано на першому відеоматеріалі). А також давав відповіді на поставлені запитання журналістів Йосипа Фиштика, Володимира Турмиса та Івана Тихого. Цікавою була полеміка між громадським активістом Хосе Турчиком та п. Метиком з приводу землі в районі Шпихліру - історичної пам'ятки міста (відео додається).

Також Тарас Метик вивявив занепокоєння з приводу блюзнірства та хамської поведінки неадекватних дрогобичан по відношенню до майна громади міста. Річ у тім, що 18 грудня поточного року на пл. Ринок було встановлено Новорічну ялинку.

За допомогою навчальних закладів м. Дрогобича були виготовлені іграшки-прикраси у формі ангеликів та голубів - символів миру та доброї звістки. Придбано дощик-гірлянди на суму 2 350 грн. Для оформлення ялинки використано якісні іграшки з попередніх років.

Однак, через дві години після оформлення ялинки її стали обкрадати, про що було повідомлено чергового Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області. За добу після оформлення в нижній частині конструкції між гілками зроблено отвори.

Однак бездіяльність правоохоронців та недобросовісність деяких аморальних потвор привели до того, що сьогодні зранку було зірвано бант, який тримав дощик. На ялинку хтось з "добровольців" пришпелив сміття (коробки від цигарок, обгортки цукерок, засобів гігієни, тощо). Громадський діяч Хосе Турчик висловив думку про те, що такий меневр було зроблено, як засіб протесту. Проти чого - п. Хосе не акцентував?
Сподіваємось правоохоронці знайдуть винних (справді винних, а не тих, кого впіймають на дорозі в стані алкогольного сп'яніння, а таких під час свят буде чимало) і їх буде покарано. Хоча, краще, аби винуватців покарала сама громадськість міста.

Вікторія Л?Ш?К

 

 

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

У мене класичний гардероб:

1. Надіти нічого.

2. Вішати нікуди.

3. Викинути шкода.

4. І спеціальна полиця "Раптом схудну».
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень