Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУчасникам АТО у Східниці вже надано три земельні ділянки, а в Трускавці – лише одну

2014-12-26 17:06:03


Учасникам АТО у Східниці вже надано три земельні ділянки, а в Трускавці – лише одну

Військовослужбовцям зі Східниці, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України, надано три земельні ділянки на території селища. Про це сказав селищний голова Східниці Іван Піляк під час свого публічного звіту перед територіальною громадою Східниці про роботу виконавчих органів селищної ради за 2014 рік. Не виключено, що кількість земельних ділянок для бійців АТО, наданих у Східниці, може зрости.

Тему земельної ділянки для воїнів АТО було порушено і під час звіту мера у Трускавці, який проходив 23 грудня. Озвучив це питання Роман Буртовий, учасник АТО, голова ГО «Меч Арея», яке об`єднає трускавчан-воїнів АТО. Нагадаємо, що в нашому місті-курорті для воїнів АТО виділено всього лише одну земельну ділянку і то на вулиці Довбуша, де територія зі складним рельєфом, і де колись знаходився яр. Також місцева влада Трускавця ставить учасникам АТО додаткові вимоги, зокрема щодо створення якогось спеціального будівельного кооперативу, щоб отримати всі необхідні документи на цю земельну ділянку.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень