Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівБориславській студії східного танцю «Клеопатра» – 5 років

2014-12-26 17:13:35


Бориславській студії східного танцю «Клеопатра» – 5 років

21 грудня у Бориславі у невеличкому затишному кафе студія східного танцю «Клеопатра» відзначила своє п’ятиріччя. Звісно, таку подію варто було організувати пишно у великому залі з великою кількістю людей, морем квітів та аплодисментами. Проте керівник студії Наталія Покора вирішила, що помпезні шоу, враховуючи ситуацію в державі, не на часі, тож колективом було прийняте рішення цю подію відзначити скромно, у вузькому колі учасників та друзів.

Але хто сказав. що східні танці і скромне святкування сумісні поняття? Тож і в цій ситуації все було як на справжньому звітному концерті: безліч номерів у яскравих костюмах, виступи гостей та друзів, ну і, звісно, вітання. А це і не дивно, адже студія «Клеопатра» давно переступила межу звичайного гуртка. Сьогодні танцівниць можна побачити у супроводі естрадних виконавців, триває тісна співпраця з цирковими колективами, послугами студії користується народний театр Борислава. Тому можна лише собі уявити, якою була програма святкування: танці, циркові номери, виступи співаків, театральні постановки. За 5 років студія випустила вже два покоління танцівниць, відповідно і ветерани також забажали побувати на цьому святі. Тож «скромно» аж ніяк не вдалося.

Можливо, воно вийшло на краще, адже сам захід дав зрозуміти, що студія потрібна для Борислава і її здобутки високо цінують не лише учасники, але й прихильник – батьки тих, хто навчається цьому нелегкому виду мистецтва у Наталії Покори.

Ярослав Баран

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.
Ух і класно вчора посиділи! Чий це день народження був? Як весілля? Як моє?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень